Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájhat az ínye attól független...

Manió kérdése:

Fájhat az ínye attól függetlenül, hogy már átszakította neki a foga?

Figyelt kérdés

Kislányom 7hónapos múlt.Már van neki alul 2foga, és most jön a felső 4! Már mind a 4 fog átszakította az ínyét, teljesen jól látszanak a fogacskái, mégis nyűgös, étvágytalan, hígabb a széklete. Lehet a fogzástól egyátalán? Még nem teljesen bújtak ki azok a fogak, de a vége már mind a 4-nek kint van.

Nem értem. Eddig nem fájt neki, csak miután áttörtek?

Köszönöm a válaszokat.


2009. szept. 1. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez jó kérdés! Én ugyanígy vagyok a kisfiammal! Ő is ennyi idős és ugyanígy 6 foga van kint! Pont tegnap szakadt át a 6. középső felső. Ma megyünk a gyerekorvoshoz tanácsadásra, mert már napok óta nem eszik csak szopizni akar és az éjszakáink is borzalmasak, óránként ébred! Majd rákérdezek hogy az áttörés után is fájhat e még az ínyük, vagy előfordulhat az is, hogy már jön a szemfoguk....

Majd megírom mit mondott!

2009. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Voltam a gyerekorvosnál! Annyit mondott hogy amikor áttör a fog, utána egy két napon belül általában megnyugszanak a babák, mert elmúlik a feszülés és a fájdalom! De kell hozzá 1-2 nap! Amúgy meg hogy ha még mindig nyugtalan, akkor valószínű az ínye alatt már készülődnek a következő fogacskák! :(
2009. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!!!
2009. szept. 2. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!