Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ad/Adott valaki ma még rajtam...

Ad/Adott valaki ma még rajtam kivül a gyerekére füles sapkát, attól függetlenül hogy június vége van?

Figyelt kérdés
itt eléggé fúj a szél.11hónapos a fiam.
2011. jún. 28. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem, de más gyereket láttam füles sapiban, nincs ebben semmi, nem a hónaphoz kell öltöztetni a gyereket, hanem az időjáráshoz.
2011. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem a hónaphoz,tőlem augusztus is lehetne,de ha fújna nagyon a szél,akkor is ráadnám a füles sapit,mivel nem szeretném hogy huzatot kapjon,vagy bármi,csak némely ember olyan furán nézett,mondjuk annyira nem érdekel,csak kiváncsi voltam,csak én adtam-e rá ilyen sapit ma.
2011. jún. 28. 14:15
 3/13 anonim ***** válasza:
én hétvégén nem azt adtam rá, fújt a szél :( - ma már a gyerekorvosnál voltunk fülgyulladással
2011. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]


Én ilyet adtam ma a kislányomra. Nálunk akkora szél van, hogy még a hajamat is majdnem levitte. És nem hiányzik egy fülgyulladás a drágámnak, pláne, hogy most kezdtük el a babakocsi sport részét használni, az meg huzatosabb, mint a mózes.

2011. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1 éves a fiam, és mi mindig füles sapiban vagyunk, ha van szél. Ha nagy a szél, és hideg mint most akkor vastagabb fülesben, ha kis szél vagy meleg van, akkor vékony de füles sapiban! Tojok rá, hogy ki mit gondol, nem akrok fülgyulladást!
2011. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm,akkor nem én voltam az egyedüli.Én is mindig füleset adok rá ha nagy szél van.
2011. jún. 28. 14:24
 7/13 anonim ***** válasza:

Persze, ha nagyon fúj a szél, és úgy gondolom, hogy a sima sapka nem jó, ráadom én is a lányomra a füles tavaszi sapkáját. Nyilván nem a vastag téli sapkát adok rá, hanem egy vékonyabb tavaszi-őszi sapit, ami védi a fülét. Én júliusi vagyok, az 1 szülinapos képemen, sapkában (füles), hosszú nadrágban és pulcsiban vagyok lefényképezve, anya mondta, hogy előző nap nagyon meleg volt, de másnapra lehűlt az idő.

Az, hogy ki, hogy néz, mit gondol, az engem nem (soha sem) érdekel(t), mert nem ők viszik majd az orvoshoz ha huzatot kap a füle és nem nekik fog fájni!

2011. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sokat járunk a játszótérre és áprilisban már egy gyereken sem volt sapka csak a lányomon, én még akkor is adok rá kendőt/kis kalapot, ha meleg van és kint játszik az udvaron.
2011. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

mi egy árnyékos, tó melletti játszn voltunk reggel 9től fél11ig, kifejezetten hűvös volt, a szél is fújt. a legtöbben kisnadrágban meg pólóban hozták ki a kisgyereküket...na látni is rossz volt. a napon jó h meleg volt, de ez nem a napon volt. én a kislnyomra adtam egy ujjatlan bodyt, arra egy vékony hosszújjú pólót, arra egy vékony széldzsekit, és kantáros farmer volt rajta, a fején mondjuk nyári jellegű sapi volt. rám néztek furcsálkodva, pedig a gyerekeük karján a libabőr volt fura.

amikor aztán indultunk haza, leszedtem róla a hacukákat.

sztem is ahhoz kell öltözni, amilyen az idő. ez tmindig néztem, hogy ha mondju késő ősszel bejön egy melegfront, az emberek akkor is nagykabátban nyomják, ha meg áprilisban hideg van akkor meg rövidghatyában. hihetetlen.

amúgy 2,5 éves a kislányom .

2011. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

-az én fiam 2.5 éves, de simán ráadom a füles sapit, sőt meg is kötöm ha kell (leszedné)

-január óta 4* volt középfülgyulladása, sajnos a bölcsi meghozta a betegséget

2011. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!