Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Brendonból rendeltetek már?...

Brendonból rendeltetek már? Megbízható? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mennyi idő,míg leküldik a terméket? Cipő esetében ha nem lenne jó a méret,van lehetőség cserére szerintetek (akár az üzletben is)?

2013. jan. 25. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én etetőszéket rendeltem, ami időben meg is jött, azzal nem volt gond, viszont gyári hibás volt.

Az azért bosszantó, hogy ilyen esetben neked kell visszavinned.

Hívd fel az ügyfélszolgálatot, ott elég normálisak, elmondják,hogy kicserélik-e!

2013. jan. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Mindenképpen utána kérdezek; de legalább jó tudni hogy nem heteket-hónapokat kell várni a megrendelt termékre. :)
2013. jan. 25. 09:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kiságyat rendeltem és Aventes mellszívót. Kb. 2 hét míg odaér hozzád. Rendesek kihozzák, előtte fel is hívnak, hogy biztos otthon legyél.Nem volt hibás egyik termék sem, pedig akciós volt mindkettő.van pontgyűjtőjük is, sokat lehet vele spórolni.
2013. jan. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megrendelésnél ki tudod választani, hogy melyik nap vigyék ki.
2013. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Golan Trevize ***** válasza:

Autós üléseket rendeltem, 3 munkanapra ígérték a szállítást, rendben meg is hozták.

Amúgy személyesen szoktunk vásárolni, mert közel is van, csak drága gyerekülésből nem szoktak kettő teljesen egyformát tartani, és mivel ingyen volt a kiszállítás is, egyszerűbb volt megrendelni, mint kideríteni, hogy hol van egy-egy darab, és egy csomót utazni miatta.

2013. jan. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!