Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit csinálnátok/csináltatok?

Ti mit csinálnátok/csináltatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Májusban érkezik a kishugi a két kisfiam mellé, jelenleg még egy másfél szobás panelban lakunk.

A kérdés: ti betennétek-e a legkisebbet első perctől fova fiúk mellé, akik eyébként még elég rossz alvók- hátha együtt összeszoknak, vagy inkább előszőr a hálóban altatnátok kiságyban. Mindkét megoldás kivitelezhető, így is úgyis még kényelmesen elférünk, de nem tudok/tudunk dönteni.

Nálatok ha voltatok így hogy alakult? Előre is köszi



2013. jan. 26. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A mi hálószobánkba tettük a picit. Éjszaka még úgyis kelni kell hozzá egy jó ideig, legalább a fiúk tudtak nyugodtan aludni (az egyik kisiskolás, a másik még ovis, muszáj, hogy tudjanak pihenni - ha egyébként rossz alvók is, de ne tetézzük még egy 2-3 óránként ébredő újszülöttel). De ez volt az egyetlen oka, egyébként ők azt szerették volna, ha a hugi velük alszik :)
2013. jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, valahogy én is jobban hajlok efelé a verzió felé, pláne, hogy a kisebik gyerkőc még néha kinnt alszik köztünk. Őt még addig vissza is kell szoktatnom a kisszobába- hát nem lesz egyszerű, de szerintem így lesz a legkényelmesebb. Mégegyszer köszi
2013. jan. 26. 12:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként ti utána mikor tennétek őket egy szobába/ nálatok hogy volt?
2013. jan. 26. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:
El sem tudnám képzelni, hogy együtt aludjon a nagyokkal! Mindenképp a mi hálószobánkba tenném kiságyba.
2013. jan. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is mindenképp abba a szobába raknám a kiságyat, ahol Ti vagytok, a fiúk meg maradjanak együtt a kisszobába.
2013. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Most két éves a kiscsaj, nyáron készülünk a fiúkhoz tenni, amikor már nem lesz iskola, ovi. Most a fűtés miatt mind egy szobában alszunk (mint egy táborban, nagyon jópofa :D), ami óriási nagy, szóval kényelmesen elférünk; ma éjszaka kivettük magunk közé a legkisebbet is, hogy szokja a rendes ágyat, mert csak a kiságyban aludt eddig, de hajnali háromkor szívem szerint úgy vágtam volna a kiságyába, hogy csak úgy csattog... :D Iszonyatos volt, alig egy órát aludtam, egész éjszaka fent volt, dumált, helyezkedett, én és a kisebbik fiam szinte egész éjszaka terror alatt voltunk... :DDDD Úgyhogy a rácsos kiságy még marad egy ideig, lehet, hogy a gyerekszobában is... :)
2013. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek, most már biztosan eldöntöttük, hogy kinnt lesz nálunk a kiscsaj, méghozzá a saját ágyában.Ez az ami nekünk nem jött össze eddig, mert nagyobbik fiam négy, kisebbik fiam hat hónapos korától majd két éves koráig köztünk aludt. A kisebbiket is most próbálom beszoktatni, mert már kényelmetlen, hogy a hugi belülről rugdal, a fiam meg hátba:-)) Remélem most sikerülni fog a kiságyban tartás. Akinek még van tapasztalata szívesen veszem, és mégegyszer köszi:-)))
2013. jan. 26. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!