Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes babának milyen teát...

10 hetes babának milyen teát lehet adni?

Figyelt kérdés

tudom hogy pl a pickwiknek van gyerek teája azt a lányom is itta egy időben,de azt lehet adni ilyen kis gyerekek is?

vagy bármilyen gyümölcs teát amibe nincs fekete tea.

gondolok itt a saga teára vagy pl a pickwick más gyümölcs ízű fajtájához.


2013. jan. 27. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Még nem adhatsz neki gyümi teát, majd csak 4 hós kora után.

Kamilla vagy/és köményteát adj neki.

2013. jan. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezeket nem adtam, csak ha gond volt. Csipkebogyó teát adtam, ezt javasolta a védőnő is.
2013. jan. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az általad felsorolt teákat nem ihatja. Legalább a 4 hós kort meg kell várni. De én 1 éves korukig kifejezetten babateát adtam neki, de ma már vannak 100% gyümölcsteák is, de én azokat is csak 6 hós kor után adnám.

Kamilla teát se adtam nekik, mert szárít, székrekedésre lehet jó. A köménymag teát pedig csak hasfájásra, szelek könnyítésére adtam, de azt is gyengén.

Ebben a korban a legjobb a víz, de ha szopik még, akkor az anyatej is pótolja a folyadékot.

2013. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hasfájásra kapta a mecsek baby teát,de azt is folyamatosan csak 2-3 hétig lehet adni.

már nem annyira hasfájós,de azt vettem észre hogy a tea megnyugtatja.

ha nagyon nyügös és csak sír,elaltatni se tudom akkor szoktam neki adni 60-90 ml teát és megnyugszik,elalszik.

csak ezért gondoltam hogy legyen itthon valami tea.

amúgy tápszeres és próbáltam ilyenkor egy kis tápszert adni neki hátha,de az nem kell neki.

2013. jan. 27. 11:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha gyümölcsről van szó, akkor Herbáriás csipkebogyót, vagy citromfüvet adj neki.
2013. jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én születésétől mecsek teát adok neki minden nap! 9 hónapos! Miért ne lehetne ezt adni?
2013. jan. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én édeskömény teát adok neki már 2 hetes kora óta ez jó a hasfájásra is
2013. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a használati utasításra van rá írva hogy max 2-3 hétig adható folyamatosan.
2013. jan. 27. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!