Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok nekem ajánlani jó...

Tudnátok nekem ajánlani jó gyermek gasztroenterológust pest közelében? Március végére kaptunk csak időpontot kórházba és nagyon messze van még.

Figyelt kérdés
és azt is megtudnád írni,hogy mennyibe kerül a magán? mit csinálnak első körben? köszi
2013. jan. 27. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Ôróla, dr. Veres Gábor, sokan jót mondanak:

[link]

Úgy rémlik 18000 Ft nála egy konzultáció. Mi ugyan nem voltunk nála, de a Rózsakert Medical Center nagyon jó, saját tapsztalat. Mi a Budai Allergia Központban mentünk és Polgár Marianne doktornônél voltunk. Ô gyerekgyógyász és gyerekgasztroenterológus. 2x voltunk, elôször konzultáció ill. vérvétel volt, másodszor pedig leletek kiértékelése. A 2 alkalom plussz a vérvizsgálat ételallergiára 41700 Ft volt. Azóta a Bethesdába járunk TB alapon....anyagilag nem ment:-(((

2013. jan. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


nagyon dicsérik, mi most fogunk menni.

2013. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

dr. Veres Gáborról én is hallottam,de 18ezer forint nagyon sok. :(

Azt megkérdezhetem,hogy egy gasztros doki mit csinál első alkalommal? Elküldi ultrahangra a babát vagy mit néz? (reflux gyanus) köszönöm

2013. jan. 27. 14:30
 4/10 A kérdező kommentje:
teljesen kivagyok már készülve,2 hónap még nagyon sok idő,de 18 ezret meg nemtudunk kifizetni. :(
2013. jan. 27. 14:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Akit én írtam úgy tudom olcsóbb, bár mi más miatt megyünk.

Hívd fel őket.

2013. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gasztros dokihoz mentek ti is? Megírnád majd hogy mi volt? kedves volt e meg ilyenek?
2013. jan. 27. 15:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Általában elsô alkalommal csak kérdezgetnek, felveszik a kórtörténetet és az alapján eldöntik, hogy kérnek-e vizsgálatot, illetve, hogy milyet. Mi ételallergia miatt voltunk.

A Rózsakert Medical Centerben sajnos ilyen árak vannak:-(( Mi ott voltunk legelôször gyerekbôrgyógyásznál és pont ugyanazon indok miatt, mint amit írsz. A bôrdoki 17000-be került. Amúgy valamikor márciusban kértünk idôpontot a Bethesda gasztrójára és júliusra kaptunk. És csak azért ilyen "gyorsan" - mondták ôk - mert kisebb gyerekrôl volt szó (akkor volt a lányom 2,5 éves). Ha kamasz lett volna akkor szeptemberre lett volna hely!!!

2013. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1. válaszoló voltam
2013. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De most akkor azért fizessek 18ezer forintot,hogy beszélgessek a dokival?? ha esetleg kéne ultrahang az +pénz?
2013. jan. 27. 20:22
 10/10 anonim ***** válasza:
2es, 5ös vagyok. Igen gasztros dokihoz megyünk majd megírom, de eddig mindenki dicsérte.
2013. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!