Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a családi napközi...

Szerintetek a családi napközi v. a bébiszitter lenne ideális majd a 6 hónapos babámnak? Ki, mit javasol? (Ha lehet kérnem, akkor ne kanyarodjunk el, a miért nem lehet fél éves babát másra bízni témához)

Figyelt kérdés
Anyagilag a családi napközi érné meg, de úgy gondolom, hogy elég pici még ehhez, illetve ott az a baj, hogy elkaphat mindenféle betegséget.

2013. jan. 27. 23:24
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered a helyet, hogy hányan járnak oda... Egy biztos: a kicsinek állandóság kell. Mindegyik lehet jó megoldás, ha mindig ugyanaz vigyáz rá, és nem váltogatod a helyeket.
2013. jan. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
34%
én nem bíznám bébiszitterre, nem bírnám, hogyha egy idegenhez túlságosan kötődne, majdnem úgy, mint hozzám, akkor inkább legyen 2-3 óvónő, vagy dada... Elméletileg beteg gyereket nem lehet bölcsibe vinni, úgyhogy az az intézmény és szülő hibája ,ha nem tartják be a szabályokat.De vannak olyan napközik, bölcsik, ahol ezekre nagyon odafigyelnek, olyat kell keresni !
2013. jan. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
Egyiket sem ismerem, csak most nézelődöm.
2013. jan. 27. 23:36
 4/65 A kérdező kommentje:

Jaj, elnézést, nem írtam, hogy a bébiszitter egy régi ismerős, illetve családtag/családtagok lennének. :)


Idegenre kizárt, hogy bíznám a babámat!

2013. jan. 27. 23:36
 5/65 A kérdező kommentje:

Így igaz, hogy elvileg nem lehet beteg gyereket vinni, de ha közben lesz beteg? :)

Nem tudom, lehet, hogy hülyeség, de tartok ettől.

És teljesen mindegy, hogy mit mondanak, úgyis menet közben derül ki. Nem?

2013. jan. 27. 23:38
 6/65 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom a választ, bocs, csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy míg érzelmileg teljesen megértem a 2. válaszolót, nekem is rossz lenne, ugyanakkor az elsőnek van igaza, nagyon fontos ebben a korban, hogy legyen egy állandó személy aki gondozza
2013. jan. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:

igen, az lenne az ideális.


bár én úgy vagyok vele, hogy inkább családon belül "váltogassák" egymást az emberek, mint egy olyan helyre beadni, ahol többen vannak, nem tudom elképzelni, hogy egy pici babával úgy tudnak foglalkozni, ahogy kell.

de remélem, tévedek.

2013. jan. 27. 23:53
 8/65 frászkarikaborsó ***** válasza:
Én a bébiszittert választanám, főleg ha nem is idegen lenne. A lényeg hogy legyen megbízható és értsen a gyerekekhez. A betegségekről meg annyit hogy oké hogy beteg gyereket nem engednek be, de a legtöbb betegség már a lappangási időszakban fertőz, főleg a súlyosabbak.
2013. jan. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
79%
6 hónaposnak az anya kell nem mások.
2013. jan. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
68%
Igaza van a 9-es válaszolónak! Szerintem is Rád van szüksége. Ha megkérdezhetem miért szeretnéd beadni Őt egy családi napközibe? Nagyon pici még ehhez ...
2013. jan. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!