Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány gyerek az ideális?

Hány gyerek az ideális?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Ez függ a neveltetéstől, családi hagyományoktól, igénytől, anyagi helyzettől, stb... Van, akinek egy az ideális, van akinek a négy. A gyerekek szempontjából szerintem a 2-3.
2013. jan. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Golan Trevize ***** válasza:
63%

Attól függ, hogy mi a kedvenc sportod.

Ha tenisz, pinpong: egy vagy kettő

Ha kézilabda: 7

Ha kispályás foci, jégkorong: 6

Ha nagypályás foci: 11

Ha rögbi: 15

stb.

2013. jan. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
kinek mennyi. Valakinek 1 is sok, valaki nem bír leállni és bevállal 4-5-6-10 gyereket.
2013. jan. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg változó, barátom egyedül van, neki nem hiányzott testvét, de mondjuk az unokatesóm szeretne, de soha nem lesz neki. Nekem öt tesóm van, gyerekként jó volt, csak most h nincs pénz igy egyáltalán nem jó h sokan vagyunk...
2013. jan. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Anyagiaktól függ, de így általánosságban 2-3 gyereket tartok ideálisnak.Nekünk van egy kislányunk és egy kisfiunk, a családban csak nekünk sikerült így, hogy 1 lány 1 fiú.Mi itt megálltunk, viszont ha 2 lány lett volna, tuti bepróbáltunk volna egy fiúért.
2013. jan. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Nekünk nem sokára 6 gyerekünk lesz, én a sok gyereket tartom ideálisnak.
2013. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem meg szülő függő az anyagiaktól is függ persze de még inkább attól mennyi energiája türelme van a szülőnek, mert egyéni figyelem is kell minden egyes gyereknek és van akinél ez a határ amennyit bír 1 gyereknél van van akinél meg 4 nél.

Szerintem max. 3 gyerek az akire még egyesével is jut elég figyelem és idő de az is főleg akkor ha mindkét sülő nagy részt vállal a nevelésből gondozásból.

2013. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
mindenkinek más az ideális! Én 1 gyerekre vagyok kalibrálva, többre nem lenne türelmem... Energiám, kitartásom szeretetem igen, de türelmem nem... Így megállunk 1 nél. De a lányomat mindennél jobban szeretem! Szóval ezt mindenkinek maga kell eldöntenie...
2013. jan. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem 4, a férjem 2-t vállal be maximum. Pedig ezzel az egy szemmel sincs semmi dolga. Anyagiakkal indokolja, és részben igaza van.
2013. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!