Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok hány hónapos...

A ti babátok hány hónapos koráig kel éjszaka enni?

Figyelt kérdés
Az én lányom 3,5hónapos de még 2szer kel enni.ez igy lesz mindig?
2013. jan. 28. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Műr újszülöttként sem kelt, pontosabban 7 órát aludt egy huzamban 2 hósan ez már 9 óra volt, 4 hósan 13.
2013. jan. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hetes koráig kelt enni. Aztán nem örülhettünk sokáig, mert a szeparációs szorongás miatt 8 hónapos korától, bő másfél éves koráig kelt. (akkor nem enni, csak felkelt)
2013. jan. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Örökre valószínűleg nem marad így, de még jó sokáig folytathatja, főleg, ha anyatejes. Akkor még rosszabb is lehet később, az én 10 hónapos kislányom annyiszor kel, hogy már nem is számolom. :(
2013. jan. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1-jén lesz 8 hónapos a fiam, ma 2x evett, 2x ivott. Vannak ilyen babák... :(
2013. jan. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5 hós lesz a kislányom,3x 4x kel fel,nem mindig eszik.Én is remélem,hogy nemsokára jobb lesz.
2013. jan. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A lanyom ket honapos koratol atalussza az ejszakakat, pedig anyatejes. Fogzas elott allunk meg, azt mondjak, ilyenkor megborul a 'rend'...
2013. jan. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8 hetes kora óta nem kel fel éjszaka a fiam. Igazából a fogzás sem borította fel az éjszakákat, eddig talán 2-3 alkalommal kelt fel, pedig 3 hét alatt 3 foga jött ki.
2013. jan. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fogd fel inkább úgy, hogy még csak 3.5 hónapos. Az azért nem olyan sok idő, sőt, ha lány, valószínűleg korábban,akár a napokban indult be a mozgásfejlődése, ami megzavarja az álmát. Nálunk minden fejlődési ugrás (forgás, mászás, járás) komoly ébredési "zavarokkal" járt, amiokr megtanult állni, éjjel rengetegszer keltem arra, h úgy ébredt, h ösztönből felállt, amikor még csak forgott, akkor azzal ébresztette fel magát, hogy elgurult. És ilyenkor szopizott. Volt, hogy evett is, volt, hogy csak az elalváshoz kellettem neki. Ez kb a járni tanulásig tartott, 12 hónapos kora után már csak akkor ébredt, ha beteg volt.
2013. jan. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 hónapos koráig. 9 hetesen már nem kelt többet! Minden babának más az igénye!
2013. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kb. 6 hetes korától majdnem 4 hónapos koráig 1x kelt. Most kb. 3-4 napja általában 4x kel, nem mindig eszik, van amikor csak nekiáll bömbölni. :) Szerintem a fogai mocoroghatnak, mert napközben folyik a nyála rendesen, meg mindent rágcsál, bár az ínyein a "hatalmas" tapasztalatommal (első fog lenne) nem látok semmit. Szóval valóban, a kialakult rend könnyen borul....:D
2013. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!