Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul alvó babák anyukái!...

Rosszul alvó babák anyukái! Ti is gyomorgörccsel mentek este lefeküdni, hogy már megint mit produkál éjszaka a babátok? Van valami megoldás erre a nem alvásra?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen :) Vagyis én hulla fáradtan esek az ágyba este, nincs ideje a gyomromnak, hogy görcsöljön. De aztán amikor gyereksírásra ébredek mély álmomból, na, akkor van gyomorgörcsöm :) Az enyém éjfélkor, és fél 4-kor ébred, az előbb is írtam válasznak valakinek, de hogy miért kel fel pont ekkor? Nem tudni...
2013. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Húúú...ha az enyém csak kétszer kelne összetenném a két kezemet :-)

Mi minden órába,félórába ébredünk lassan két hónapja,már egy kicsi kivagyok.

5 hós a kisfiam

2013. jan. 15. 12:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Mindent kizártatok,hogy nem éhes,nem szomjas,nem fázik? Volt úgy hogy többször keltünk mi is, de most ez a kétszeri evés azért jobb, rájöttünk, kevesebbet kell szoptatnom, több szilárd ételt kell hogy kapjon. Sokat szopott, kevesebbet evett, és megéhezhetett éjjel, és azért követelhette állandóan a cicit. Hozzátáplálást elkezdtétek már?
2013. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

4 hós kortól adható citromfű tea. Próbáld meg.

Én minden este úgy viszem aludni, hogy "na a ma este tuti jó lesz". Mindig csalódok, de másnap reménykedek:)

Volt olyan éjszaka (1x talán), mikor adtam neki citromfű teát, mert már ő is nagyon kialvatlan volt, se nappal, se éjszaka nem aludt és nagyon nyűgös volt. Bevált, nem ébredt meg aznap éjszaka csak 2x a 100 helyett:) és kipihente magát, a rá következő 1 hét is ugyanilyen jó volt,pedig teát sem adtam neki. Fontos, h jól kipihent legyen, magamból kiindulva, ha túl fáradt vagyok, én pl el sem tudok aludni, csak forgolódok!

2013. jan. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elkezdtem a hozzátáplálást,semmi ilyen baja nem lehet,hogy éhes,meg ilyenek...

A foga az zavarhatja őt,de nem minden félórába. Kap a fogára kúpot, Dentinoxot,de így is ébred.

2013. jan. 15. 12:50
 6/10 A kérdező kommentje:
Na a citromfű teát kipróbálom. Hogy főzted neki,és mennyit adtál belőle?
2013. jan. 15. 12:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjátok el, hogy a ti babátok rossz alvó, én elfogadtam és azóta nemérzem azt a fáradságot, nincs már mit csináljak vele, ez van és bele is nyugodtam. Más tanácsom nincs.
2013. jan. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Együtt érzek veled.

Az én babám 8 hetes de ő se alszik,24 órából jó ha alszik 6 órát összesen,éjjel úgy alszunk hogy a hasamon van,akkor alszik kb 2 órát,utána félórákat.

2013. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én Kisfiam fél éves elmúlt. Rossz alvó éjjel-nappal. Van úgy, hogy egy éjjel 10-15-ször is be kell hozzá menni, inni iszik, enni nem, aztán visszaalszik, de van hogy 15-20 percenként ébred. Nappal jó ha kétszer 30 percet alszik. Éjjel ha kétszer kel az már jónak mondható. Születése óta rossz alvó sajnos. Hónapokig mindig 2-kor és 4-kor kelt, ez mindig fix volt órára pontosan. Elmentünk egy terápiára, ahol mondták, hogy a szerveknek van egy órája, hogy melyik időszakban melyik szerv a legaktívabb és valószínűleg ha mindig ugyan abban az időpontban kel, akkor ez az oka. A terápia után javult a helyzet, napról napra kicsit jobb lett, aztán átállt a csak 4 órás ébredésre, már az is megváltás volt. Aztán eljutottunk oda 3 alkalommal, hogy fél 6-kor kelt csak először, bár akkor már nem is aludt vissza, de már olyan is előfordult egyszer, hogy fél 7-kor. Most viszont megint rengetegszer kelünk. Már nem tudom min múlik ez és mivel lehetne jobb. Én elfogadom, hogy a fiam rossz alvó, de én ettől nem érzem magam kevésbé hullának és ez neki sem egészséges...
2013. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A citromfűtea nyugtató, altató hatású tea, segít a csecsemőnek az elalvásban. Én filteresből csináltam, ha felforrt a víz, akkor párszor megmártottam benne a filtert. Egy pici cumisüvegnyit csináltam, kb 120 milit, amit úgy késő délutántól estig eliszogatott. De ha nem filtereset veszel, akkor nem tudom mennyit kell beletenni, talán 1 kávéskanálnyit, utána leszűröd. Az a lényeg, h ne legyen nagyon erős, bár a színe befog sötétedni. De kipróbálod, ha nem "hat", akkor másnap picit erősebbre csinálod, mert előző este mondjuk picit gyengébb lett. De ha megébred pl este 11 fele, akkor is adhatsz neki, ha elfogadja és nyugodtabban alszik!
2013. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!