Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hós kisfiamnak reggelre...

13 hós kisfiamnak reggelre bedagadt a fütyije és piros - éjjel is sokat sírt. Mi lehet ez? Mitől?

Figyelt kérdés
Megyünk du orvoshoz, csak gondoltam hátha valaki tud valami bíztatót mondani!
2009. szept. 2. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Bakteriális vagy gombás fertőzés lehet! Mindenképpen vidd orvoshoz,nehogy felfelé terjedjen! Azért majd írd meg,mit mondott az orvos!Ne izgulj,nem lesz gond,nekünk is volt ilyen!Azóta amikor lehet nem adok rá pelust! Párszor körbepisilte a lakást már:-)
2009. szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, 1kor megyünk orvoshoz. Az imént langyos vízzel megmostam neki a fütyijét és krémdarabok jöttek ki alóla... :( pedig mindig rendesen megfürdetjük. Nektek mit mondtak, mikor kell elkezdni huzogatni? Nekem azt mondták 1 éves kora előtt semmiképp!
2009. szept. 2. 11:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi volt az orvosnál?
2009. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!Egy éves korig nem szabad huzogatni,de utána sem szabad erőltetni!A fertőzés gyakoribb ott,ahol esetlegesen fitymaszűkület van,mint nálunk sajnos:-( Mi most szteroidos krémmel kenjük,s 4 hónap múlva vissza kell vinnem gyereksebészhez! Sajnos szük a fitymája,így nehéz tisztítani.Nem szabad rángatni sem! Szerintem azért mindig érdemes megnézetni gyereksebésszel,mert pl a mi gyerekorvosunk elbagatelizálta! Azt mondta, ez még változhat, s közben nem is letapadásamhanem fitymaszűkülete van, ami kezelés vagy műtét nélkül nem változik!:-(

Orvos mit mondott???

2009. szept. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia! napi 2x kell kezelnem többféle szerrel:

1. kamillás ülőfürdő 2 x 10-15perc

2. krémmel kell kenni a füri után

3. oldattal kell ecsetelni 2x

De ma már sokkal jobb :) pisilni is sírás nélkül tud és az éjszakát is végig aludta. És igen igen huzogatni NEM szabad. Bár ezt mindenki másképp mondja de én asszem megmaradok a saját orvosunk véleményénél :) elvégre csak felnőtt a 'keze alatt' sok 100 kisfiú :)

2009. szept. 3. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!