Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoktatok a baba alá...

Mit szoktatok a baba alá tenni a babakocsiba?

Figyelt kérdés
Téli babám lesz és kezdem átgondolni, miket is kell majd vennem, mire jön a picur. Cak azt nem tudom, mit szoktak a baba alá tenni a babakocsiba.
2009. szept. 2. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Novemberi a babám. Nekünk olyan a babakocsink, amibe textilmózes van, az eleve bélelt, ebbe tettem még egy vastag plédet úgy, hogy hosszában félbe hajtottam, ami a lábánál túllógott, azzal még betakartam. Így alul felül volt a vastag takaró. A textilmózesnek pedig van cipzáros teteje, azt még rácipzároztam.
2009. szept. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

az én fiam is novemberi, nekünk merevfalú mózeses a babakocsink, ebben alapból volt egy jó vastag szivacsos betét, huzattal. Így alá nem tettem semmit, elég volt a bundazsák. Ha nagyon hideg volt betakartam egy pléddel, de a mózesnek a lábzsák (nem tudom pontosan ez-e a neve) része mindig fel volt téve a kocsira.

2009. szept. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én a mózes részébe tettem plédet. amikor már nem használtuk a mózest akkor meg vettem magasított székbe való párnát ami pont jó volt a babakocsiba arra varrattam huzatot! és azt használtuk.
2009. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha vékonynak gondolod a babakocsidat jól ki kell bélelned nekem olyan lábzsákom volt ami föl ért a kocsi végéig és bélelt. volt hogy még raktam bele plédet is.
2009. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ÉN vágtam bele polifoam szivacsot, arra egy meleg pléd, és így tettem bele a kisfiamat.
2009. szept. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk báránybőr volt benne,jó melegen tartja alulról.:)
2009. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk februárban született a babánk. Báránybőr volt alatta+rajta bundazsák!
2009. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!