Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két baba egy babakocsiba?

Két baba egy babakocsiba?

Figyelt kérdés

Van egy egy eves kisfiam,aki nem tud jarni,vagyis most kezd.2 honap,s születik a hugi.Testverbabakocsink nincs.Hiaba mondom a paromnak,hogy kell,ö abban remenykedik,a nagyobb megtanul jarni,ami ok,de tuti nem birna annyit gyalogolni.Hogy vegyem ra, hogy szükseg van testver babakocsira?

Hordozokendö szerintem nem nekem valo,egyreszt a kisfiam sem szerette annak idején,masreszt bevasarlast megoldani,vagy orvoshoz menni,a kettövel nem praktikus igy.De a parom nem birja felfogni,mit mondjak neki?


2010. márc. 25. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
h kell. 14 hónapos baba nem fog neked kilómétereket gyalogolni, azt elhiheti. brendonban vannak akciósak, használtat is tudtok venni, és nem kerül 1 vagyonba. 50.000-ért már teljesen újat tudtok venni.
2010. márc. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem így előre úgyse fogja fel, majd menjen el sétálni velük ő, aztán 50m után mikor elfárad a "nagy" ,cipelje csak.majd akkor akkor lehet változik a véleménye.

vagy esetleg bababizományiban árában nemtudod becserélni a mostani kocsitokat egy testvérkocsira?

2010. márc. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A napokban olvastam,hogy az egyik fajta hordozókendőt kivonják a forgalomból,mert a kisbabák megfulladhatnak benne.Több baba is halt meg ilyen miatt.Eért is inkább a kocsi.
2010. márc. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy ha nem akarja hogy kinszenvedés legyen az életed,és hogy minden nap halál idegbeteg legyél,mert nem tudsz még kimenni sem normálisan,és elintézni a dolgokat,akkor invesztálja be abba a babakocsiba,mert hiába tanul meg járni az a gyerek,nem fog neked rögtön kilométereket gyalogolni,legalább még egy évig a sétáitok ugy fognak kinézni a naggyal hogy ő kettőt lép hátra,egyet előre,meg mindent megnézegete.Rááadásul hogy tolod a kicsit ha közben a nagy kezét fogod,ha meg nem fogod 0 perc alatt egy autó kereke alatt végzi...Amugy mi is hasonló cipőben járunk,17hós lesz a nagy amikor a kicsi születik,az én párom sem akart először,testvérkocsit,de szükség van rá,főleg télen,nem fogom a nagyot két órán keresztül egy testvérfellépőn hurcolni a városban.Mutasd meg neki a kommenteket.
2010. márc. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jelentsd ki, hogy kell és kész. te vagy az anya, te tudod, mire van a gyermeknek szüksége. te jössz-mész velünk nap mint nap.

Ha a férjem okoskodni kezd, hogy nem kell, meg minek, nálam ez a duma mindig beválik.

Ja azt is szoktam mondani hogy én se mondom meg milyen cuccot vegyen a kocsiba, mert ő ért hozzá.

Lehet hogy drasztikus, de máskülönben semmi eredmény :(

2010. márc. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindtha Én írtam volna ki a kérdést.Van 1 egy éves fiam,éés májusba jön a hugi.

Én kerek perec megmondtam hogy kell és kész.

Minden hónapba kell vinni a picurt tanácsadásra,kb 3-5 km tőllünk,és ez egy ilyen pici "nagyfiunak"sok sétálva.Tesvérfellépőt én nem tartom túl jónak,így vettünk.

Használtat ugyan,de nem drágán.Ennyit megér a "nagy"kényelme is.

Nembeszélve arról,itt a jó időbezárkózni nem lehet,kell a kocsi.

Mond meg Neki,ha vállal minden eggyes kiruccanást,akkor legyen,nem kell.

De amíg ezt Neked kell megoldani,addig bízza rád,hogy igenis kell.

Nem félsz két ilyen kis pindurtól???Hogy hogy fogjátok bírni??

Bocs a kérdésért,de egy cipőbe járunk!!

2010. márc. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolso!De igen félek,tuti elsö honapokban depis leszek:(

De az egy év eltelte utan könnyebb lesz,remélem...

Belehalni csak nem fogunk:£)Csak sajnalom hogy a nyarat megint nem ugy tölthetem ahogy szeretném,hanem ahogy a pici szeretné.Köszönöm a valaszokat,remélem meglesz az a babakocsi...

2010. márc. 25. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!