Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A picurom fél éves és a szája...

Cs.Beki kérdése:

A picurom fél éves és a szája körül piros kiütések jelentek meg. Vajon mi lehet ez és mitől? Mivel kezelhetném?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Nem fogzik véletlenül? Mert fogzás idején fokozódik a nyáltermelődés és ilyenkor a nyál vagy a szájuk környékén vagy például a kis popsijukon tud ilyen tünetet produkálni.
2013. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
6 hónapos. Nincs bedagadva a fogínye,de nagyon nyálal. Tart már nála ez a kipattogás vagy 2,3hete. Akkor ez a nyálalástól lehet?
2013. jan. 29. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Próbáld neki sűrűbben törölgetni, ha így sem múlik, akkor mutasd meg a gyerekorvosnak, de szerintem a nyáltól lesz. Nálunk is volt ilyen.

2013. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ez mikor fog elmúlni? Igyekszem mindíg törölgetni,de folyton rág vmit és nem törölgethetem percenként. Remélem tényleg a nyálalás a hibás! És köszönöm a segítséget!
2013. jan. 29. 17:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez tök természetes dolog, nyáladzik, és attól van. Nem kell törölgetni, majd elmúlik magától.

Ha nagyon szélsőséges lenne, kisebesedne, természetesen akkor van rá kenőcs, amit a gyermekorvosod felír, de nem hiszem, hogy szükséged lenne rá.

2013. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!