Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak lekopott a haja...

Kislányomnak lekopott a haja hátul ahogy forgatja a fejét!? Hogy reagáltatok volna erre? Többi lent!

Figyelt kérdés
Valamelyik nap voltünk a sogornőméknél és kinevették!Nekem nagyon rosszul esett.Annyira nevettek hogy a kislány meg is ijedt!Úgy reagáltam hogy elvettem a kislányt és mondtam a férjemnek hogy gyerünk haza mert nem birom lenyugtatni!Szerintetek jól reagáltam???
2013. jan. 29. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Nekem sem esett volna jól! Én tuti nem tudtam volna szó nélkül hagyni...minimum viccesen megjegyeztem volna, hogy ez nem volt szép, legközelebb akár nem is kell hogy látogatóba hozzam a kicsit, ha csak kinevetik!

Amúgy az én kisfiamnak is ki van kopva hátul egy részen a hajacskája, ahol a legtöbbet fekszik, forgolódik rajta :) Szerintem aranyos, max mosolyogni való, hogy vicces a kis haja, de eszembe nem jutna hangosan nevetni más gyerekén :(

2013. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Detto ugyan ez volt nálunk is, én velük nevettem...

Nem lehet minden baba tökéletes :D:D

Szerintem túlreagáltad, ha nem sértelek meg vele :)

2013. jan. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A fiamnak meg úgy kopott le annak idején, hogy a nyaka fölött volt csak egy pici csomó haj, máshol meg semmi haj. Elég furán nézett ki, de senki nem nevette ki.

Elhiszem, hogy rosszul esett, szerintem nekem is rosszul esett volna, ha ennyire körberöhögik, hogy még a gyerek is megijed.

2013. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem sértesz meg vele,de akkor épp nagyon rosszül esett!
2013. jan. 29. 17:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is ki volt/van kopva...most kezd nem látszani, mert megnőtt körülötte a hajacskája. És én mindenkivel megmosolyogtam, senkitől nem vettem zokon, persze nem kacagott senki sem rajta...el sem tudom képzelni, hogy ezen hogy tud valaki hangosan hahotázni...szerintem olyan kis aranyosak :)))
2013. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Jégtánc ***** válasza:
85%

Lányomnak is kikopott hátul,mert első hónapokban csak hanyatt volt hajlandó feküdni.Szerintem kicsit túl reagáltad.Nem mehetsz mindig el ha valaki hangosan nevet és megijed a baba.Tényleg viccesen néznek ki olyankor a babák.

Tessék kicsit több humorral venni a dolgokat:))

2013. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Egyetértek Jégtánccal :)
2013. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Én magam kinevettem a gyermekem, ahogy kinézett.

Neki úgy kopott /hullott ki, mint az idős bácsiknak! A feje tetején semmi, tar kopasz, hátul a fülétől a másik füléig 1 sor haj!

Mint Mézga Géza!!!

Nagyon csúnya volt!!!!


Nem tudsz vele mit tenni, ez van, ha vicces hát vicces. Nem mindenki látja szépnek a babád, ezt el kell fogadni!

2013. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is láttam ilyet a védőben.:D Hát alig bírtam megállni mikor levették a babáról a sapkát, hogy ne nevessek.:D Szerintem bunkóság volt a rokonaid részéről.Nem a nevetés, hanem a HANGOS nevetés.
2013. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez kapcsolatfüggő. Van olyan barátnő, akinek én mutattam meg, hogy milyen kis édes és együtt nevettünk, de van akitől nem venném jól, persze tálalás függő is. Nem lehet, hogy ez van a háttérben, nem felhőtlen a viszonyotok, ezért nem úgy reagáltál?! Nah meg egy síró baba is fura dolgokat vált ki az emberből, a kimerültségről és a hormonokról nem is beszélve.

Picit talán túlreagáltad, de én félig-meddig megértem :)

2013. jan. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!