Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segtenél? MElyiket vegyem meg...

Segtenél? MElyiket vegyem meg a kislányomnak? Linkek lent.

Figyelt kérdés

[link]



vagy



[link]



Melyiket ajánlanád? 3 hetes most a kislányom :) Köszönöm a válaszokat.


2013. jan. 28. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
15%

Egyik nap ugyan ezt kérdezted, csak tudsz már dönteni.

Szerintem telejsen mindegy de talán a pihanö kisebb helyet foglal és a hozzátáplálásnál is tudod használni amíg nem ül stabilan fel.

2013. jan. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk hintánk volt,imádta a fiam amíg nagyon pici volt egy párnát is beletettem,és úgy kötöttem be,amúgy fektethető is.Szuper dolog a hinta,viszont azon gondolkodtam egy pihenőszéket beszerzünk a babának amit vihetek jobbra balra,mert eddig egy hordozó volt direkt fekvős de az kölcsönbe volt így visszaadtuk.Szóval én megvenném a széket és egy olcsóbb,egyszerűbb széket is hozzá.Kb 8-9 hónapos volt mikor már nem fért bele a hintába.
2013. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát az áruk igen különböző, gondolom, de ha mindegy, akkor attól függ mire szeretnéd használni. Mi azért vettünk pihenőszéket, mert abban kezdtük a hozzátáplálást 4 hónaposan, addig nem is volt neki, de már bánom, mert nagyon klasszul elvolt benne, pedig nem volt rajta semmi játék, és meg csak nem is rezgett. Kivittem magammal a konyhába amíg főztem, énekeltem neki, beszélgettem hozzá, ő meg nagyokat kacagott.

A nagyobb nem is fért volna el nálunk, de egyik barátnőmnek volt hasonló, és azt mondta, hogy szerette, de pont mikorra kinőtte, akkor kezdte volna igazán élvezni.

Egyébként a lányomnak volt elektromos hintája, de utálta, úgyhogy egy hónapon belül túl is adtunk rajta...

Úgyhogy igazából tökéletesen elvannak a pihenőszékben, de biztos élvezné a hintáztatást is, pénz és helyfüggő... Én biztos nem adnék 20.000 fölötti összeget egy hintáért, amit 9 kg-ig lehet használni...a lányom 5 hónaposan volt 9 kg...szóval lehet csak pár hónap...

2013. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk volt mindd a kettő.

A hinta jobb volt, mert az ringatta, lehetett 2 fokozatban dönteni a háttámlát, a körforgó lekötötte a figyelmét, szép zenéket játszott.

Etetni is lehetett benne, van kis tálcája, lehetett kicsit feljebb ültetni.

Huzata könnyen levehető , mosható.

A pihenőszék felesleges volt, ugyan azt a célt szolgálta a hordozó, abban vihettem magammal a lakásban erre arra, vettem rá játékokat.

A pihenő széket eladtam, felesleges.

2013. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányomnak mindkettőt vettünk, ő a pihenőszéket jobban szerette, és később az ikrek születésnél jól jött, hogy mindkettő van. :) A pihenőszékben a másfél éves lányom még most is jókat alszik, van, hogy ha nagyon nyűgös, csak abban alszik el. A hintát hamar kinőtték. Mondjuk még bele-belemásznak olykor.
2013. jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 hetesnek még egyiket sem.

majd 4 hós kora körül az fp-t.

2013. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat egyebkent meg nem tettem fel ezt a kerdest, pont ma fogalmazodott meg bennem, eddig nem is akartam venni csak lattam egy aukcios oldalon mindkettot es nem sok az arkulonbseg a ketto kozott, igy szerintem hinta jobban megeri. egyebkent a hinta 15 ezer lenne a pihiszek pedig 11. koszonom mindenkinek a tapasztalatokat, nagyon hasznosak voltak a valaszok.
2013. jan. 28. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!