Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fordulnak meg a babák?

Mikor fordulnak meg a babák?

Figyelt kérdés

Lányom 6 hós mult,és négykézláb hintázik , meg is fordul ,de hátról hasra még nem !!

Ez hogy van ,mikor kezdenek forogni teljesen?

És mikor állhatnak fel először?

köszönöm előre is


2013. jan. 29. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6 hós korra kellene megfordulni. Nekem szombaton lesznek 6 hósak, lányom szintén nem fordult meg hasra, ő tolat hason... Kezdek aggódni, mert ezzel a 6 hónappal jönnek mindig.... fiam pár napja megfordult, de nem viszi túlzásba, bár azt mondják, ha egyszer megfordult, akkor tudja, csak nem érez rá késztetést.
2013. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az enyém valamivel több volt mint 4 hónapos mikor átfordult, és most állt fel alig 9 hósan. Szerintem már 6 hósan azért át kéne fordulni, de nem tudom mi az a végső "határidő" ameddig ha nem teszik meg akkor baj van. védőnő nem mondott semmit?
2013. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem mondott

Nem gondolnám hogy baj lenne

Hiszen mint irtam már mászik ,hintázik előre felé halad

de mivel duci baba ennek tudom be!

2013. jan. 29. 20:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor majd biztos rájön hogy miket tud :) Ha amúgy fejlődik akkor biztos nincs gond. Az én lányom meg mászni lusta annak ellenére hogy mint írtam már felállt. 2es vagyok.
2013. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A lányom 2 hónaposan fordult hasra és vissza, 4 hónaposan kúszott, 5 hónaposan mászott, 6 hónaposan felállt, majd lépegetett bútorokba kapaszkodva. Most 10 hós, önállóan áll, guggolásból feláll, szerintem napok kérdése és elindul. Örökmozgó, vékony, filigrán baba.
2013. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,az én fiam is hasonlóan csinálta:)

3hónaposan megfordult hátról hasra de vissza csak 7 hónaposan és 1 hetesen volt hajlandó:D

Addig viszont már megtanult kúszni,mászni,állni és ülni:)

2013. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom 6-án lesz 6 hónapos és 24-én fordult át hasról hátra először, azóta nem, visszafele még nem csinálja. Minden baba más, nem lehet általánosítani, hogy mikor állnak fel először, mikor kezdenek el mászni stb. Nekem egyszer egy gyógypedagógus azt mondta, hogy maximum 9 hónapos korukig kell megtanulniuk kúszni, mászni!
2013. jan. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
5ös, ki kérdezte, hogy a te gyereked melyik hónapban mit csinált?A kérdésre válaszolj, nem kell hencegni! Kedves kérdező,6 hós korig mondják az átfordulást,de nincs lemaradva,próbáld motiválni,játékok után nyúl?
2013. jan. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket is!

Igen ugy csinálom hogy az ágy végébe karom a babát, és az elejére meg a játékokat és ügyesen oda megy mint a foka

2013. jan. 30. 17:20
 10/11 anonim ***** válasza:

"Kedves" nyolcas!

Ha nem vetted volna észre, mindenki azt írta le, hogy a saját gyereke mikor fordult át! Az enyém 2 hónaposan. Talán hazudnom kellett volna?

A kérdező arra volt kíváncsi, mikor kezdenek forogni, mikor állhatnak fel először a babák. Jó lenne, ha figyelmesebben olvasnál irigykedés helyett.

A "hencegő" ötös voltam

2013. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!