Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek igaz az, hogy a...

Szerintetek igaz az, hogy a kislányok külsőre inkább az édesapjukra hasonlítanak és nem az anyukájukra?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom pont úgy néz ki mint én ilyen idősen! :)
2013. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Az én lányom. pl. az anyukámra hasonlít. :) (és már kialakultak a vonásai, hisz hatéves.)
2013. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom 11hós. Fele fele arányban hasonlít rám és a páromra is! :)
2013. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyéne válogatja, az egyik unokatesóm kiköpött anyja, mintha egy kicsi mása lenne. A másik meg tiszta apja, sőt apai nagyanyja. Úgyhogy ezt biztosan nem lehet így általánosítani.
2013. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi ketten vagyunk lányok. Én édesapámra, húgom pedig édesanyámra hasonlít jobban. Úgyhogy nem mindig igaz :-D
2013. jan. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem nővérem van. Én apukámra hasonlítok inkább, ő az anyukánkra.


Neki fia van, rá hasonlít.

Nekem lányom van. Attól függ, hogy kire hasonlít, hogy melyikünk fogja :)

Egyébként gyerekkori fotók alapján a lányunk tiszta én. Az apjától a belsőt örökölte. Hál' istennek :)

2013. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem szinte minden kislány ismerősöm az apjára hasonlít. Kivéve a lányom. Ő rám hasonlít.
2013. jan. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is és a lányom is az édesapánkra hasonlítunk. Legtöbb ismerősnél így van. De biztos van ellenpélda is.
2013. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3 kislányom van, a nagyobb 9 éves első házasságomból, teljesen rám hasonlít, a középső is teljesen pont, mint én, a kisebb viszont kiköpött apukája semmibe nem hasonlít rám. Most várjuk a kisfiúnkat amikor láttam 13 hetesen ultrahangon teljesen olyan volt, mint a férjem!:)
2013. jan. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

10 hónapos lányom mikor megszületett teljesen olyan volt mint az apja mikor megszületett. 4-5 hónapos koráig tiszta apja volt, most viszont egyre inkább rám hasonlít. Mostmár sokkal több vonást vélek felfedezni rajta magamból, mint az apjából.

Én pl. apukámra hasonlítok, de a húgom az anyai nagymamánkra.

Úgyhogy nem feltétlenül igaz!

2013. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!