Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermekeid kire hasonlítanak...

Gyermekeid kire hasonlítanak (külsőre)?

Figyelt kérdés
Nekem 1 fiam van és szinte csak rám hasonlít.Valahol azt halottam h ha az elsőszülött fiú akkor az anyjára hasonlít...
2012. márc. 26. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az első fiam rám hasonlít mindenben, a második fiam tiszta apja. Most várjuk a harmadik fiunkat, nem tudom ő milyen vegyes lesz..
2012. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Bátyám és én sem hasonlítunk nagyon a szüleinkre. Ha nagyon muszáj lenne, akkor viszont azt mondanám, hogy inkább anyura ütöttünk, mint apura.


Lányom (első baba) tiszta apja volt az első hónapokban, most már sokat változott, és nagyon hasonlít a gyerekkori énemre. (Másfél éves)


Bátyám első kisfia az anyukájára hasonlít, de a második is.


Unkatesómnál 3 fiú van, az első kettő inkább az apja, de olyan vegyesek azért, a harmadik tiszta anyja.



Szerintem több van a genetikában, mint hogy elsőszülött-e vagy fiú-e az illető. :)

2012. márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az első fiam rám hasonlít jobban, a második fiam az apjára. A harmadik gyermekünk kislány, és senkire nem hasonlít egyenlőre :D Szoktunk viccelődni, hogy szerencsére a postásunk nő :D
2012. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem az első lány, de kiköpött apja. Sokan fiúnak is nézik, és az apja nevén szólítják :D Fél éves.
2012. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hárman vagyunk testvérek,és a két fiútesóm mindkettő tiszta apu,én vagyok a középeső és lány, én inkább anyu,de apu is van bennem.
2012. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lányom rám, a fiam apára. Bár, van aki szerint fordítva. Ki mit lát bennük.
2012. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A fiam (3 és fél éves) az apukájára hasonlít, le sem tagadhatnák egymást. A kislányom (7 hetes) ugyanúgy néz ki, mint amilyen én voltam csecsemő koromban. Nyilván ez még változni fog, akkor majd kiderül, hogy apára vagy anyára hasonlít-e.
2012. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 kíváncsicska ***** válasza:
Nálunk érdekes a helyzet.Mindenki azt mondja hogy rám hasonlít, viszont anyósom hozott egy képet a férjemről ennyi idősen mint most a lányunk és ott meg szinte ösze lehetne keverni ha nem néznénk a hátteret mondjuk.
2012. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem is fiam van és tiszta apja!!!tőlem csak a lábujjait örökölte!!
2012. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lányom van,kiköpött apja!
2012. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!