Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokàig szoptatò...

Sokàig szoptatò anyukàk, a baba kèsobb elfogadta a junior tejitalt vagy a tejet?

Figyelt kérdés
Ha igen mikortòl adtatok neki ès mibol?
2013. jan. 30. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi egy éves kora körül kaptunk ilyen termékmintát Milumil tejitalból, próbáltam neki adni 14 hós kora körül, az első korty után kihányta. Aztán később próbáltam ilyen folyékony tejpépet adni (kakaósat), azt is az első korty után kihányta, és a sima tejet is. Nem tudom miért lehetett, de azóta nem próbáltam egyiket sem. Mondjuk ő most lesz 15 hónapos, és még szopizik elég sokat, úgyhogy még annyira nem is kell, csak kíváncsi voltam, hogy mit szól hozzá. Lehet, hogy az volt a furcsa neki, hogy langyos, mert eddig csak sima vizet ivott a csőrös pohárból, a teát sem fogadja el.

Viszont tejbegrízt csináltam neki a Milumil tejitallal, és azt megette, úgy nem volt tőle semmi baja. Vízben főztem ki a grízt, utána hozzátettem a tejital port.

2013. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1évesen este tejet adtam neki forralva amugy 16 honaposan én vettem el a cicit a fiamnál 3évig szopizott ö 2évs korátol kapott tejet..
2013. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia! Az èn kisfiam sem fogad el semmit, se tejitalt se tejet se tàpszert, viszont szopi utàn èhes marad. 13 hònapos a tejpèpeket viszont szereti.
2013. jan. 30. 14:00
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia! Es egybol elfogadta a tejet? Cumisuvegbol vagy poharbòl adtad neki?
2013. jan. 30. 14:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam 14 hósan hagyta abba a szopást, szóval úgy egy évesen kellett volna neki már mást is adni, de semmi mű izét nem ivott meg, és a tejet se nagyon, úgyhogy ő joghurt formájában kapta a tejterméket. Reggel sokáig 2-3 dl joghurttal indítottunk. Aztán idővel megszerette a tejet.
2013. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elfogadja és nagyon szereti a tehéntejet, tejitallal én nem próbálkoztam. Mai napig cicizik 3x a fiam, 16 hónapos
2013. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18 hónapig szopott, reggel én már tejitalt (Milumil) adtam neki egy éves korától. Nagyon szereti, reggel-este megiszik 2-3 dl-t mostanra (20 hónapos).
2013. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szia 2/7 voltam igen én cumisüvegbe raktam a tejet és abbol itta este de nappal egész nap csak cicizett!nekem a dokinöm mondta tegyek 2 kiskanál cukrot a tejbe!
2013. jan. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kisfiam a cumisuveggel nincs kibèkulve, csak oklendezik a cumitòl, se szelpes itatò se szìvoszàl se pohàr semmi nem jò neki.Csak vizet iszik , azt csoros pohàrbòl.Egyedul kanàllal tudtam vele megetetni a tejitalt, de 2dl-t òràkig etethetnèk vele, ìgy marad a joghurtital azt kiissza a flakonbòl.
2013. jan. 31. 11:15
 10/10 anonim ***** válasza:
A tejitalt megpróbáltam egy éves kora után, de nem itta meg. Elsőre a tejet se, de pár alkalom után szívesen itta, cumisüvegből issza (ma 15 hónapos).
2013. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!