Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a kedvenc alvókája a...

Mi a kedvenc alvókája a gyermekednek és mennyit szereztél be belőle tartaléknak? : )

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
textilpelenkával alszik. Sajnos a tesóról maradt és színes, pont ilyet már nem lehet kapni, jól megszívtuk. Úgy kell ellopni, ha ki akarom mosni. Még az a jó, hogy fél nap alatt megszárad. De vizesen is le szokta cibálni a szárítóról.
2013. jan. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A 2,5 éves fiamnak jelenleg egy plüss tigris báb. Eddig minden alvós pajtásból egy volt, mert soha nem konkrétan aludni kapott valamit, hanem a már meglévők közül választott. Mindig úgy vigyázok rá, mint a szemem fényére. Ha indulunk bölcsibe, még az ajtó előtt ellenőrzöm még egyszer, hogy a táskámban van-e, hazafele jövet, is rápillantok még egyszer, nehogy a szekrényében maradjon.
2013. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Már születésekor kapott egy rongyi bohócot. Azóta azzal alszik. Most 2 éves múlt. Egy éves korában vettünk neki mégegyet belőle, mert többször volt hogy kb egy órát kerestük alvás előtt mire meglett. Most ha nagyon eldugja csak elővesszük a másikat, és másnap előkerítjük.


[link]

2013. jan. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kislányom 2 éves, DM-es "Barinyuszija" van (nem tudtuk eldönteni melyik állatot látjuk benne;). Egy van belőle. Legtöbbször ő maga gondol egyet és rakja bele a mosógépbe. Persze a száradást nem várja meg, de szerencsére vizesen se vészes.
2013. jan. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fehér textilpelenka a "rongyi". Szerencsére van belőle bőven :)
2013. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekunk is hasonlo van mint a 3as valaszolonak.egyet kaptunk ajandekba aztan mindig eltunt vagy eppen szaradt es egy alkalommal turiban talaltam 5drb mind kulombozoek nagyon szepek voltak es bagoert vettem meg.itthon kimostam es atvasaltam azota ha mosas van mindig van tartalek:):)
2013. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is három darab mancsikázója van. De csak egy a nagy kedvenc belöle. Pici kora óta meg van neki. Ép mondtam is a férjemnek, hogy vajon meddig kellesz ez neki?
2013. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10 hònapos fiamnak macikendoje van szuletèse òta,vettem neki mègegyet,de az nem kell neki(ugyanolyanok),megszagolja majd kidobja a kisàgybòl.Nagyoknak szìnes textilpelusuk volt ill. a 6 èvesem mèg mindig azzal alszik.
2013. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A nagyobb 4,5 éves és 3 kedvenc alvókája van: egy lila plüsspóni, egy jázmin névre hallgató vajszínű maci és egy bambi. Néha hetekig egyikkel-másikkal alszik, majd egy-két napig mást vesz elő, aztán áttér a másik kedvencére... cserélgeti őket de ehhez a háromhoz mindig visszatér és valamelyik mindig az ágyában van.

A fiamnak sokáig nem kellett alvóka, kihajigált mindent az ágyából... aztán mivel látta, hogy a tesónak meg a csoporttársaknak vannak kedvenceik, ezért néha ő is választ valamit magának aznapra, de kifejezett kedvence nincs. 3 éves lesz néhány nap múlva.

2013. febr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pótolhatatlan "csócsika", a kék rongymackó. Lidlben vette anyukám, kettőt. Egy hétig lehetett kapni. Szanaszét van mindkettő. 4 éves volt tegnap, de még mindig viszi mindenhova. Hajkurásztam egy ideig, de nem találtam sehol. Mást nem fogad el természetesen.
2013. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!