Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ágyneműt és huzatot...

Milyen ágyneműt és huzatot vettetek a babának a kiságyba? Miből mennyit?

Figyelt kérdés

ágynemű,huzatok,baldachin,takaró,matracvédő,lepedő,stb.

Linkelni tudtok?


2013. jan. 31. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
én csak baldahint és fejvédöt vettem 2 szetett utálom az ágynemüt inkább majd plédel takarom az puhább:-)lepedöm disney micimackos van
2013. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én nagyival együtt varrtam meg, épp ma lettünk kész. 4lepedő, 4kispárna huzat, takaró. sokkal jobb, hogy kézzel készült, az árról nem is beszélve.
2013. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

A baldachin bár szép, de felesleges, max porfogónak jó!

Lepedőből 3-4 db jó ha van, matracvédőből egy is elég!

A feje alá nem kell semmi, max egy textilpelus!

Kisebb babatakaróból elég szerintem kettő, arra nem kell huzat, felváltva tudod használni!

A rácsvédő viszont hasznos!

2013. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

És milyen a takarótok a kiságyba? Ezek az ágynemű szettek nekem sem tetszenek,drágák,csicsásak,szóval nem kell.

Rácsvédőt veszek természetesen,meg 3-4 lepedőt,illetve matracvédőt is. De a takaró nem tudom milyen legyen,ami tuti jó.

2013. jan. 31. 19:18
 5/10 A kérdező kommentje:
Mármint milyen anyagból van,mennyire vastag?
2013. jan. 31. 19:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Én hálózsákot használtam pici korában is. Volt két babaplédünk, azt még ráterítettem ha hűvösebb volt. A nehéz takaró amúgy sem praktikus. Párna nem kell ilyen picinek, még az én 2,5 évesem sem alszik párnával.

Lepedőnk 4db volt, matracvédőt nem vettem, szerencsére nem is kellett. Baldachint sem tettem fel, kaptam, de csak porfogó lett volna. Persze, nagyon szép de én más értelmét nem látom.(Azt szokták mondani, megszűri a fényt, de ezt nem igazán tartom igaznak. Mivel az elején ugye teljesen nyitott, így ott ugyan úgy be árad a fény. Ráadásul sosem kapcsoltam "reflektort" a szobában. Éjszaka ha kellett, csak egy pici lámpát kapcsoltam fel.)

2013. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk pont ez az összeállítás van:


[link]


Persze takaró és párnahuzatból van többféle, de baldachin és a zsebes tárolóból ilyen macis-méhecskés van.

2013. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok! Én úgy kaptam a takarót, volt hozzá párna is, de az felesleges!Bébi plüss anyaga van, bélelt, vastagabb, és kisméretű (kb. fele akkora, mint a normál gyermek takarók), mert ebbe nem tud belegabalyodni! Ha esetleg hideg lenne, teszek rá egy plédet pluszba (nagyon ritka), de oda kell figyelni, hogy nehogy nagyon melege legyen a babának! Szerintem bababoltba tutira lehet kapni!
2013. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

ezzel takarom születése óta,jól körbeveszi,akármilyen pózban is van :)

2013. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 frászkarikaborsó ***** válasza:

3db gumis lepedőt vettem

2db vatelin béléses takarót varrtam

csomó hálózsákot is vettem (frottír hosszú ujjúakat)

matracvédőhöz 3cm vastag habszivacsot vettem és arra varrt anyukám huzatot


ennyi.. nekünk párna nincs, baldachin nincs. Végül hol hálózsákban, hol takaróval alszik, én hálózsákban jobban szeretem altatni csak sokszor rajtam alszik el a hordozókendőben és akkor már nem öltöztetem utána, csak leteszem, ilyenkor egy vatelin béléses takarót terítek rá, az szerintem elég. 20-21 fok van nála éjjel.

2013. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!