Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az, amit ráérek majd a...

Mi az, amit ráérek majd a baba érkezése után beszerezni? Ti mit vettetek utólag?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy pihenőszéket majd csak akkor veszek, ha már itthon van a pici. De van még olyan, amit az újszülöttnek meg szoktak venni, de ráér a szülés után is? Tudom, hogy a pihenőszék sem kötelező, de úgy gondolom, hogy ha a konyhában leszek, akkor ne járókában legyen a szobában, ahová nem látok be.

2012. dec. 6. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem ha már eldöntötted,hogy akarsz pihenőszéket akkor egyszerűbb most megvenni,mint amikor már a baba megvan mert nehezebb elszababadulni.-de amúgy a hordozó is ugyanazt a célt szolgálja.


én úgy gondolom,hogy csak a ruhavásárlásra érdemes odafigyelni,mert nem kell olyan sokmindent összevásárolni,mert hamarabb kinövik mint sokan gondolják.

én mindent megvettem előre,amit szükégesnek gondoltam,mert ahogy írtam sokkal rosszabb a baba születése után rohangálni.ill. csak a járókát vettük meg párhónappal később

2012. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Játszószőnyeg,pihenőszék,etetőszék,járóka,mi ezeket szépen fokozatosan szereztük be,mikor mire volt szükség.Mindig a baba igényeihez igazodunk,így nem sok egyszerre a kiadás sem.

Most más nem jut az eszembe. :(

2012. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

-A mellszívót vettem később, mert az első gyerek előtt fogalmam sem volt, hogy lesz-e elég tejem.

-Játszószőnyeget sem vettem, mert bíztam benne, hogy valakitől kapunk. Végül így is lett :)

-Pihenőszéket szándékosan nem vettem, mert a mi babakocsink hordozója (pierre cardin) tökéletesen megfelelt arra a célra, hogy amíg a konyhában vagyok addig abban legyen. Ráadásul hintáztatható is volt, így nem hiányzott a pihenőszék.


Egyenlőre ennyi jut az eszembe.

2012. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

- csecsemőmérleg, ez csak akkor kell ha probléma van az etetésekkel, ezt meg előre ugye nem tudhatod

- ha a kórházban adnak ruhát, akkor 50-es ruhát nem vennék, kicsi rá az esély hogy egyáltalán kelleni fog, de ha mégis, akkor a kórházi 3 nap alatt apuka el tud ugrani venni párat.

- etetőszék: úgyis csak kb fél évesen fog kelleni, amikor már ül.

- téli overál: én nagyon megbántam hogy előre megvettem, sajnos nagyot vettem és ezért nehézkes használni. Ha most szülnék, ezzel az eggyel megvárnám a szülést, akkor derül ki hogy mekkor a gyerek, és az első 1-2 hétben meg lehet venni vagy vetetni, amikor még úgyse viszed ki.

- anyatejgyűjtő zacskó, melltartóbetét, szoptatós melltartó: ha nem lesz tejed akkor ezek feleslegesek, ezt sem tudhatod előre

- kanalak, tanuló pohár, tányér: hónapokig nem kell

2012. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!