Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz hogy az a baba aki...

Igaz hogy az a baba aki tápszerezik az meghízik?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 09:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, ez a cèl, hogy hízzon, nőjjön meg a gyerek!
2013. febr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Úgy érted, akit tápszerrel etetnek? Meghízik? Még jó, gondold el, ha fogyna... De hány éves vagy?
2013. febr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem ez hülyeség,az barátnőm kislánya csak anyatejes,az enyém tápszeres és az övé vastagabb.
2013. febr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
gondolom elhízást akart írni,miért kell belekötni mindenkibe???
2013. febr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
úgy értettem hogy elhízik kövér lesz
2013. febr. 1. 09:05
 6/16 Hanyatka ***** válasza:
nem,9 hónapos a babám,első pillanattól tápszeresek vagyunk,nem hízott el
2013. febr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2013. febr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem a tápszertől függ, hanem a genetikától. Enyém a kezdetektől tápszeres volt, és bizony elég duci csecsemő volt, a szomszéd kislány is a kezdetektől tápis, ő pedig jó vékonycsontú maradt.


Most ovisok, mind a kettőnek zörög a csontja... :) :)

2013. febr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem átmenetileg megindította a súlynövekedését, igen. Kövér akkor sem volt, de meg lehetett figyelni, hogy nagyon gyorsan nőtt az elején. De akkor is a genetika az ami hosszú távon meghatározó lesz. Ettől nem lesz kövér gyerek, majd felnőtt, ha ettől félsz.
2013. febr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az tény,hogy töményebb,mint az anyatej,ezért sem kell olyan sűrűn etetni vele.Azt a hozzávalót,amitől húsz évvel ezelőtt minden baba kövér volt,már hosszú évekkel ezelőtt kivonták belőle!!Nekem mindhárom tápszeres volt sajnos:(A kilencéves fiam még nincs 30!kg,a négy évesem is átlagos súlyban van csak,a két hónapos babám,meg kisebb súlyú,mint az anyatejesek közül sok..Pedig én magam sem vagyok vékony!Tehát,attól nem kell tartani.Korának megfelelő adaggal etesd.:)
2013. febr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!