Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Sinlac pépnek milyen állagún...

A Sinlac pépnek milyen állagúnak kell lenni? Nekem híg marad mindig!

Figyelt kérdés
Ti hogy csináljátok és hogy adjátok a babának?
2013. febr. 1. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

A Sinlac azért jó, mert lehet hígra és sűrűre is csinálni, attól függően, hogy mennyi vizet teszel hozzá.

Babámnak először hígan adtam, aztán mikor nagyobb lett, sűrűre csináltam.

Van a dobozán ajánlott mennyiség, de attól általában híg lesz, viszont ne baj, ha nem teszel annyi vizet hozzá.

2013. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én tegnapelőtt kezdtem el adni a kisfiamnak,csak én a Milumil Sinemilt adom neki.

60 mili vízhez rakok két evőkanállal, belerakom a gyümölcsöt,így elég jó az állaga. Egyszerűen imádja :-)

2013. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt vettem észre, hogyha mekegebb a víz akkor higul el. Egyébként a víz mennyiségen varijálj. Az én babám is imádja. 10 hónapos már.

2013. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg akkor is hígul, ha állva hagyod, úgyhogy nem érdemes előre bekeverni
2013. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:-)
2013. febr. 1. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!