Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinlac pépet adott valaki a...

Sinlac pépet adott valaki a hozzátáplálásnál? Mit kell tudni róla?

Figyelt kérdés
Babám 6 hós,anyatejes,1hónapja táplálom hozza. Védőnő ajánlott,hogy délutánra lassan vezessem be a Sinlacot. Miért kell ezt a babáknak adni? Köszönöm!
2013. jan. 17. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal az "bukás" ellen van -mi arra kaptuk a lányoknak-, egyébként íztelen, csak egy kis cukorral és tört krumplival ették a lányok.
2013. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Kisfiamnak én is adtam sőt most is adom, 9 hónapos és nagyon szereti.Azért hasznos, mert ez laktóz és glutén mentes.Kicsit édeskés az íze.Sok vitamin, ásványi anyag van benne.Én úgy adom/adtam, hogy uzsonnára amikor volt friss gyümölcs (alma, barack, banán..stb.) azzal kevertem össze.Így lett egy adag gyümölcspép uzsonnára.Most, hogy nincs igazán friss gyümölcs egy fél üveg gyümölcspépet(így két napra elég 1 üveg pép) keverek össze sinlaccal(kb. 2-3 evőkanálnyit). Sőt még az ebédhez(főzelék+hús) keverek bele sűrítésnek.A nagylányom is szereti neki is szoktam csinálni, ő 2,5 éves múlt.

Én csak ajánlani tudom!

2013. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Szép estét!
2013. jan. 17. 20:40
 4/6 kíváncsicska ***** válasza:
0%
Hát nekem a dokim kifejezetten azt mondta hogy az tej alapú és nem javasolta csak 1 éves kor körül,sőt ő kifejezetten ellene volt,csak akkor javasolta ha a baba nem növekszik súlyra megfelelően.Én nem adtam de ha javasolta volna sem adtam volna.Annyi minden van amit lehet adni egy babának.
2013. jan. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi,nekem azt mondták,hogy nem tej alapú,ezért kaphatják kis korban is.
2013. jan. 18. 05:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Tejallergiás a kincsem. Rizs és szentjánoskenyérmag. Sztem nagyon finom.
2013. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!