Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici babámnak pattanás szerűsé...

Pici babámnak pattanás szerűsége van?! (folyt. Köv. )

Figyelt kérdés

Az állán van egy pici ilyen pattanás szerűség. Hagyjam és majd elmúlik vagy próbáljam neki "kinyomni"?

8 hónapos


2013. febr. 1. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nehogy hozzányúlj,az baromira fájhat neki,mégha óvatosan is csinálod. Szerintem majd elmúlik, nem lehet,hogy a nyáltól van neki?
2013. febr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kinyomni ne próbáld semmiképp,nehogy begyulladjon,Inkább próbáld neki kammilával borogatni.az én fiamnak is volt ilyesmi és a kammillától pár nap alatt elmúlt.

Az ilyen kiütések,főként amik az állon,vagy az orr környékén jönnek ki,lehetnek faggyumirigy elzáródástól,amire szintén jó,ha kamillával naponta áttörlöd az arcát.

2013. febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne nyomd ki!

Figyelgesd, el fog múlni néhány napon, esetleg héten belül.

Ha sokasodnak, akkor vidd dokihoz, de ne piszkáld!

Az én lányomnak is volt ennyi idősen, aztán elmúlt. Most 4,5 éves, és sok van a pofiján, néha az állán és az egész környék piros. Valszeg vmilyen fertőzés, jövő héten viszem dokihoz.

Ha vkinek a családodban tiniként nagyon csúnya volt a bőre, akkor kell rá figyelni! Nálunk apa volt ilyen, a lányomnak meg állati kényes a bőre, nem próbálom ki, hogy "majd elmúlik", aztán ki tudja, mi lesz 10 év múlva.

Szóval egy pöttyel ne foglalkozz, csak azért írtam le, hogy velünk mi van, hogy Neked ne kelljen hónapokig azt hallgatni, hogy "majd elmúlik", mire rájössz, hogy bőrdoki kell.

2013. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez a 3.napja, mára olyan, hogy szerintem most nőtte ki magát.. mármint ennél nagyobb már nem lesz..

NEm bántottam eddig se és nem is fogom, köszi :)

2013. febr. 1. 14:55
 5/8 E61 ***** válasza:
Így kezdődött nálunk a bárányhimlő...napokig csak 1 db pattanás-szerű volt, majd egy reggelre tele lett a kis pofija. 5 hósak vagyunk.
2013. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen neki :(

2013. febr. 1. 16:36
 7/8 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit már kisebb, de még mindig ott van neki.
2013. febr. 3. 12:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Annak idején, kb ilyen idős korban, a fiamnak a hátán jött ki egy ugyanilyen hólyag. A gyerekorvos azt mondta, hogy mázlija van; ennyi volt a bárányhimlő.:-) Mutasd meg orvosnak, és megnyugszol.
2013. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!