Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 8 hetes babának pattanásos...

Katona Klári kérdése:

Ha 8 hetes babának pattanásos lett a bőre, akkor felnőttkorában is pattanásos lesz?

Figyelt kérdés
Gyermekem arcbőre tiszta kiütés lett, valószínűleg a hormonjaim miatt (csak anyatejes), félek, hogy kamaszkorában őt is kínozni fogják a pattanások. Ez azt jelenti, hogy örökölte tőlem ezt a nagyon kellemetlen hajlamot?
2012. jan. 24. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,

nem lesz baja. Ez minden babánál ilyen az első hetekben. Elmúlik, ne nyomkodd!!!, ne piszkáld!!!, maximum egy kis anyatejet kenhetsz rá, de az sem fontos!

2012. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:) semmi összefüggés a kettő között, ez normális ilyen korban!

Amúgy anya elmondása szerint nekem nem voltak ilyen pöttyeim, és mégis pattanásos tinédzser voltam.

2012. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majdnem minden 1-2 hós babának "ragyás" a bőre, ez teljesen normális jelenség.
2012. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés. Még csak 8 hetes, tök természetes, hogy ilyenkor kipattogzik! Sok babánál előfordul, de ilyenkor még nem az öröklött gének miatt, hanem az anyatej miatt.

Amúgy én sem voltam kicsinek pattanásos, aztán tinikorom óta szívok vele...

2012. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 6. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!