Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell bevinni a babának a...

Mit kell bevinni a babának a kórházba születéskor? Vagy csak hazamenetelhez kell neki ruha? Egy body és egy rugdalozó elég?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Születéséhez semmit, de úgyis megmondják, amikor mész megnézni a szülőszobát. A legtöbb helyen nem a saját ruhájukba vannak öltöztetve, de lehet, hogy pelenkát és popsitörlő vinned kell. Hazamenetelhez body, rugdalózó, kis kabátka, sapka, pléd.
2009. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem kórház függő.A védőnőd tud erre a kérdésre pontos választ adni!Nem tudom hol fogsz szülni, a Szfváriba csak popsi törlőt kellett vinni, pelust, ruhát adtak.Csak a hazavitelhez kellett ruhát vinni.Esetleg egy kis kesztyűt nem árt vinned, mert nagyon karmolják magukat a "kis manók":):):), meg textil pelust a böfihez.
2009. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én a Szent Istvánban szültem, nekünk kellett vinni saját rugit, bodyt,törölközőt, popsitörlőt és pelust. Később pelust kaptunk, de az első pillanattól kezdve a saját rugijában volt. :)
2009. szept. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!