Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire jó a Bella Happy...

Mennyire jó a Bella Happy pelenka?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen jó

aránylag vékony

gumis oldalt, hátul a tépőzárnál is

elég széles nagy a tépőzár

finom puha mindenhol


soha nem folyt ki belőle semmi sem

2013. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem. Nem folyik ki, éjjelre csak azt használom a fiamnak (18 hónapos 10 kg 4 es méretet) Amikor akciós olyankor jól betankolok belőle. Ami zavar egyedül az az hogy 4 es méretben rózsaszín lila kutyás ami kisfiúnak elég béna de ez legyen a legnagyobb bajom:)
2013. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, de ha nincs akcióban a Tesco-ba akkor nagyon drága.
2013. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nagyon jó. h akciós, midig betankolok belőle
2013. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Többször volt már erről a pelusról kérdés, általában mindenki dicsérte. Kivéve én. Nekünk szinte minden 2. darab elszakadt valahol, amelyik pedig ép maradt, abból valahol tuti kifolyt a legkevesebb pisi is.

2 zacskóval vettem belőle, és bevallom, az egyiket elajándékoztam. :)

2013. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
és milyen árban van a 4-es méret és hány darabos?
2013. febr. 2. 15:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, én nagyon szeretem. Most Auchan-ban van akciós 54 db-os 1999 huf. 37/db. február 14-ig Budaörs, Savoya Park, Budakalász, csömör, debrecen, dunakeszi, Fót, Kecskemét, Maglód, Miskolc, Óbuda, Solymár, Soroksár, Szeged, Szfehérvár, Szigetszentmiklós, Szolnok, Törökbálint
2013. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4-es méret 54 db. 3-as 64 db, Junior 46 db
2013. febr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon jó! Egyébként az 5-ös méreten is ugyanaz a minta mint a 4-esen, de nekem eszembe se jutott, hogy az lányos :).

Mondjuk mi most vettünk belőle először 5-ös méretet, és tök büdi volt, olyan fura dohos szagú, de eddig még sosem éreztem rajta, úgyhogy lehet, hogy csak ez a széria volt olyan.

Egyébként tényleg szuper, gumis a háta, és még sosem szakadt el nekünk egy darab sem. Sokszor használjuk, rengeteg pisi fér bele :).

2013. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem mert oldalt és hátul is gumis,vékony és sok pisi belefér.Ha akciós akkor én is sokat veszek belőle.4-es méretet használunk.
2013. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!