Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek baba cipőben ezeket...

Vennétek baba cipőben ezeket a márkákat? Camper, UMI, Clarks?

Figyelt kérdés
Jó márkák? ismeritek őket? Első cipő lenne, ezeket odaadnák nekünk, alig használtak...Csak nem tudom, hogy elfogadjam, vagy vegyünk mondjuk egy siestát, amit ismerek...
2013. febr. 2. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
A Clarksot ismerem és nagyon szeretem. Újat szoktam rendelni Angliából a gyerekeimnek, de még pici cipőként volt hogy használtan vettem, de csak babakocsiban ült benne szinte a baba úgyhogy alig volt használt, szép is jó minőségű, tiszta bőr én szeretem.
2013. febr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is a clarks-ot ismerem, nagyon szerettem, sok pár volt nekünk mindkét gyereknél, átmenetinek mindig bőr clarksot vettem nekik, és elsőlépés cipijük is volt ilyen

jók!

2013. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Clarksot én is ismerem és ajánlom. Bár a cipő az egyetlen olyan dolog, amit soha, de soha nem vennék használtat, vagy nem fogadnék el használtan!

Még akkor sem, ha nincs kitaposva. (Csak egy példa, hogy miért nem: unokatestvérem megkapta az egyik barátnőjétől a kisfia cipőit. Néhány nap múlva szegény Tomikának olyan durva láb és körömgombája lett, ami hónapok múlva sem múlt el. Pedig a cipőt előtte befújták fertőtlenítővel. A végén kiderült, h annak a kisfiúnak is gombás volt a lába, kitől kapták a cipőket.)

2013. febr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!