Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babámnak adhatok...

8 hónapos babámnak adhatok puffasztott hamlettet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Inkább rendes ételt adj neki, mint ilyen mesterséges vacakokat. Még a nagyobb gyerekeimet sem etetem ilyenekkel.
2013. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a puffasztott rizs, búza még nem annyira jó, mert a darabokat félrenyelheti...

ha vesz egy nagyobb levegőt mikor bekapja, hirtelen a torkára mehetnek a pici darabok.

2013. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Első, mi bajod a hamlettel? Abban aztán pont hogy nincs semmi ipari szar.


Adhatod neki. 8 hónaposan inkább úgyis főleg nyálazza majd meg jó undorító ragacsosra csócsálja. :) Ha meg leharapna egy nagyobb darabot, majd kiköpi, nem fog megfulladni bele. :)

2013. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

kenyér helyett szeretném majd adni neki,ugyanis azt mondták hogy egészségesebb.

de nem tudom melyik lenne jobb a hamlett vagy a barna kenyér.utóbbit már evett.

egyébként még nincs foga,de a kekszet is harapja és csak szopogatja a kis darabkát a szájában.ha túl nagy akkor ki szokta köpni.

2013. febr. 2. 22:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Na ez egy jó kérdés akkor..Mi hamlettet eszünk, viszont én úgy tudom, hogy nekik a fehér kenyérre van szükségük, nem feltétlenül a hiper szuper teljeskiörlésűekre, és az egyéb egészségesebb dolgokra..Én eddig emiatt ezt adtam 9 hósomnak...De érdekel, hogy más mit ad, illetve, hogy tudja....
2013. febr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

utolsó!

hogy hogy nekik a fehér kenyér kell?Miért?

2013. febr. 2. 23:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a védőnő mondta, mert én is barna kenyeret akartam adni...De az indok az az, hogy a sokféle gabonára még nincs felkészülve a bélnyálkahártya.(értem ezalatt korpás,rozsos..stb kenyereket)

Esetleg a félbarna kenyeret mondta még, de kiflit, zsemlét szoktak adni általában...

2013. febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Hamletet nem adnék, de pl a lányom szereti az Abonettet. Azt simán el tudta már kicsiként is csócsálni, és van belőle nagyon sok féle.
2013. febr. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, mint 7. válaszoló, a teljes kiőrlésű dolgok megterhelik a picik bélrendszerét...
2013. febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!