Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan nedves popsitörl...

Létezik olyan nedves popsitörlő kendő, amiben semmilyen illatanyag és adalékanyag sincs?

Figyelt kérdés

Valami "szuper szenzitív"?

Mindentől kipirosodik a babám popsija, a doktornő azt javasolta, hogy langyos kamillateás vattával mossam, ami legjobb esetben is csak otthon kivitelezhető (bár úgy is elég macerás)

Kérlek azt is írjátok meg, hogy hol kapható!



2013. febr. 3. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én a huggies pure-t használom, az illatanyagmentes nedves popsitörlő.
2013. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
egyszerűen mosd ki a popsitörlőket, majd tedd vissza a nejlonba és csöpögtess bele kamillateát, így tudod vinni magaddal, nem szárad ki, stb. otthon meg vattával ahogy a doktornő mondta :)
2013. febr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben lévő anyukától hallottam, hogy abban az esetben ha törlés után "egyből" bekened (tehát a popsitörlőnek a nedvességtartalma nem tud elillanni a baba popsijáról)akkor lehetséges, hogy nem allergia/érzékenység-ről lehet szó, hanem arról, hogy egyszerűen a krém alatt maradt nedvesség kezdi ki a popsiját, és ezért lesz piros. Próbáld meg picit megfújni a popsiját mielőtt krémeznéd, hogy teljesen száraz legyen, hátha megoldja a dolgot! Nála megoldotta! 8-)
2013. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
neogranormon sensitive, a rossmannban pont akciós rossmanó kártyával 0-6 hós korig, még asszem 10edikéig.
2013. febr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom mi a pontos helyzet.

Már 8 hónapos. Korábban nem volt gond a törlőkendővel, két félét is használtam, mikor melyiket.

Aztán pelenka kiütése lett, nem akart elmúlni, bármivel is kentük.

Kaptunk doktornőtől spéci gyógyszertárban kikevert kenőcsöt, az egy hét alatt teljesen helyre hozta, már csak éppen volt egy kis halvány pír, és akkor történt, hogy a nedves törlőkendővel áthaladtam rajta, és csúnyán piros lett úgy 4-5 másodperc múlva, tehát még nem csomagoltam vissza, sőt, a krémet sem tettem még rá.


A Huggiest meg fogom próbálni, a neogranormon erősen illatozik sajnos.

2013. febr. 3. 15:23
 6/9 anonim ***** válasza:

rossmanban lehet száraz törlőkendőt venni.

tedd egy uzsis dobozba ,önts hozzá kamillát és kész.Annyit készíts amennyire szükséged van.

2013. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is Huggies pure-t használok a babámnál az első perctől kezdve. Azért választottam ezt, mert ezt találtam amiben szinte semmi nincs. Én a kamillától is félek és a legtöbbet emiatt, vagy az illatanyagok miatt zártam ki.

Nálunk bevált.

2013. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rossmann sajátmárkásból a rózsaszín.
2013. febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Huggies pure a legjobb, meg van a dm-es babylove sensitive, az sem illatos. Sajnos, a huggies megszunik:(
2013. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!