Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan babapiskóta, ami...

Van olyan babapiskóta, ami nyugodt szívvel adható babáknak? Nincs benne állományjavító, tartósító, ízfokozó, esetleg szacharóz sem.

Figyelt kérdés

2011. nov. 5. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Babapiskótát még nem találtam olyat, amit adtam volna a picuromnak. Eddig a DMben találtam olyan kekszet, amiben nincsenek ezek meg cukor sem, most legutóbb pedig a tescóban sikerült találni a babarészlegen a Detkinek egy fajta kekszet, amiben nincs finomított cukor. Sajnos nagyon kevés tényleg egészséges keksz, piskóta van babáknak.
2011. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a Spar-ban találtam olyan piskótatallért, amelyikre az összetevőkhöz ez van írva: búzaliszt 39%, tojás 31%, cukor. Bízom benne, hogy nincsenek benne olyanok, amiket írtál, szerintem kötelező lenne feltüntetni a csomagoláson. Egyébként szlovák termék.
2011. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még valami: a piskótatallért csak 13 hónapos kora óta adom néha a kisfiamnak, előtte én is a DM-ben vettem neki babakekszet, van sokféle.
2011. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Sparos piskóta tallért találtam én is legjobbnak, már ami az összetevőket illeti bolti forgalomban. Amúgy a Lidl-ben is van ugyanez, az is gyanolyan jó. Kisfiam 8 hós korában már ezt ette, semmi baja nem volt.
2011. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Adalékanyag abban nincs, amit magad készítesz otthon.
2011. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ezeket adnám nyugodt szívvel:


[link]

[link]

2011. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!