Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Melyik fajta ásványvi...

Anyukák! Melyik fajta ásványvizet lehet adni a babának?

Figyelt kérdés

Jana és szentkirályit tudom, de esetleg még valamelyik? Tápszerhez is kell és itatni is.

Nálunk nagyon rossz a víz, mi sem isszuk, forralva sem szívesen adnám azt.



2013. febr. 3. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a Nestlé Vera-t adtuk
2013. febr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, az Óbudai gyémántból is van babavíz.

Tök jogos! Nálunk is nagyon rossz a víz, mi sem isszuk, a babának forraltuk, de hasfájós volt. Amióta babavízet használunk a tápszerhez, azóta rendben van a pocakja. Lehet nincs összefüggés, mert egybéként is elmúlt volna a hasfájása, de jobb a biztonság. :)

+nincs vele macera.

2013. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a Szentkirályit használtam nagyon sokáig. Most a Mizse mentes vizet adom nekik, alacsony a nátriumtartalma. Igaz, nekem már 3 éves és 20 hónaposak a gyerekeim. De van a Viven babavíz és a Humananak is van babavize. Óbudai Gyémánt vizet is használtam, de mostanában azt sehol nem találok a boltokban.
2013. febr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy alacsony nátriumtartalmú legyen és a nitrit tartalma is nagyon kevés legyen.
2013. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az óbudai nem jó rettenetesen vízkövesedik! Mi mindet kipróbáltuk mert még a bukásait is befolyásolta! Nekünk a legujabb a Nestlé jött be ebben van a legkevesebb ilyen olyan tartalom!
2013. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi amit leginkább használunk az a Jana és a Szentkirályi,de vettünk már Óbudai Gyémántot és Vivient is ezek is jók.
2013. febr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi a Szentkirályit adjuk neki.
2013. febr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Óbudait a sparban biztos lehet kapni, ott dolgozom, onnan tudom.

2013. febr. 14. 16:01
 9/9 anonim ***** válasza:

A víz fluortartalmára nagyon ajánlott odafigyelni, nem szabad túl soknak lennie (felnőttnél sem). Ne legyen 0,1 mg/l-nél több benne, ennek alapján pedig egyértelműen a Szentkirályit ajánlom.

Olvassátok el a cikket:

[link]

2013. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!