Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek Caretero Monaco...

Van valakinek Caretero Monaco sport babakocsija? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]

2013. febr. 3. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:

barátnőmnek ilyen van zöldben, ő nagyon szereti, kipróbáltam én is és nagyon könnyű tolni! és a súlya is jó. viszont ahol nézted nagyon drága.. ő fele ennyiért vette, a mi kocsink is innen van:

[link]

2013. febr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Nekünk ilyen van, augusztus óta nyűstöljük, nagyon meg vagyok vele elégedve, szuper. Könnyű, jól kezelhető, gyerek imádja, jókat alszik benne. A tálca rendszer remek találmány és az alsó kosár is elég jó méretű. /még a lábbal hajtós motorja is befér/. Mi durva terepen és domboldalon használjuk, remekül bírják a kerekei. Persze ami a legtöbb lapracsukhatónál gond, az nálunk is, elég sok helyet foglal az autóban, de mi ritkán autózunk babakocsistól.

Egy hibája van, de ezt mi okoztuk, nagyon sáros volt, férj lemosta, azóta időnként nyikorognak az első kerekek, de beolajozzuk és már jó is.

Azt tudnod kell, a huzatok nem levehetőek, így a tisztítást helyben kell végezned!

Ha kérdésed van, írj! /amúgy én is aliciától rendeltem/

2013. ápr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!