Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyi idősen váltottatok...

Ti mennyi idősen váltottatok normál babakocsiról tolókára, azaz sport babakocsira?

Figyelt kérdés
És ebben már ültetve vittétek sétálni babátokat? Enyám 7 hónapos lesz, de még a normál babakocsit használom, vízszintesig döntve. Általában alszik séta közben szinte végig, ezért vízszintesen használom.
2013. jan. 16. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha ő alszik séta közben ,akkor szerintem jó neki a mostani babakocsija. Enyém kb. 1 éves koráig végigaludta a sétát, és amikortól nem aludt, azóta használjuk a sport kocsit, piacra, kirándulni, abból tud nézelődni. De amióta kint is ügyesen jár, a kocsija mindig üres, ő meg sétál mellette.
2013. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen babakocsit vettem, könnyű, kicsire csukható, vízszintesre fektethető, én állítom mekkora legyen a dőlés szőge, ha ültetem.

3 évet használtuk, használtan vettem, de semmi baja!

Ezt újszülött kortól lehet használni, ha nem ül a baba még , lehet félig ültetni.

Azért váltottam a nagy babakocsiról erre, mert a gyereket a babakocsival nehéz volt együtt emelni, sok helyet foglalt a kocsiban a nagy babakocsi.

2013. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk volt egy kombi babakocsink. ez 12 kiló volt mindennel, ennek a mózes részét használtuk 6 hós korig, de akkor már tavasz volt és utált benne, így átváltottunk a rendes ülésre, de teljesen döntve, majd 8 hósan ült fel egyedül, onnantól ültetve is.

1 évesen már utáltam a 12 kilós babakocsit az autóból ki-be tuszkolni, így vettünk egy könnyü kocsit, ami megint teljesen dönthetö volt (sokszor aludt benne), de egyszerüen össez lehetett csukni és az autóba tenni. A kombi nagy babakocsi maradt a lépcsöházban, ezzel mentünk a faluban, és a könnyü kocsi az autóban volt.


Most itt a tesó, már 6,5 hós de még simán elvan a mózesben. jól elnézelödik, és mivel tél van úgy sem raknám még a sima ülésre. majd tavasszal ha tud ülni akkor megy az ülésbe.

2013. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem ült rendesen addig semmiképpen nem használtam volna a sportkocsit. De szerintem olyan 9-10 hós kora körül kezdtük használni a sportot, akkor lett jó idő is és már nem kellett takargatni a lábacskákat.
2013. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Akkor tavaszig marad ebben fektetve, aztán majd áttérünk a sport babakocsira, ha 9-10 hónapos lesz.
2013. jan. 16. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!