Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet hőemelkedése?

Mitől lehet hőemelkedése?

Figyelt kérdés
2 hónapos kislányomnak hőemelkedése van,de nincs semmi más tünete,jó a közérzete,mosolyog,nem aluszékony agy nyűgös,láthatólag nem fáj semmije és nincs megfázva sem.Mitől lehet hőemelkedése?
2013. febr. 3. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyi az a "hőemelkedés"?

A pici babák testhője még magasabb, 37,3-ig nem számít hőemelkedésnek.

(Egyáltalán minek méred, ha semmi baja? De ez már csak költői kérdés... :o)

2013. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
37,3.Azért mértem mert kaptam egy ilyen lázellenőrző lapocskát,amit a homlokra kell ragasztani,kipróbáltam és így derült ki.Utána persze megmértem rendes lázmérővel is.
2013. febr. 3. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen mennyi az a hõemelkedés?
2013. febr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet már fogzás?Tudom korai,de az ökle állandóan a szájában van és folyik a nyála.
2013. febr. 3. 16:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, kutya baja.

Tedd el a lapocskát is. :o)


Nem tudom, milyen hőmérőt használsz amúgy, én az analógra esküszöm, a digitálisakból még nem találtam olyat, ami két egymást követő mérésnél azonosat mutatott volna.

2013. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem valószínű a fogzás még, bár kizárni nem lehet.

A két-három hónapos babáknak mind a szájukban van az öklük, mert most fedezték fel, és ez a "játékuk", amíg nem tudnak fogni, szóval a babád "remekül működik". :o)

3 gyerekes anyuka voltam

2013. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet fogzás is,de ezzel a hőmérséklettel nem kell foglalkozni ha 38 fok fölött van akkor lehet csillapítani.
2013. febr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!