Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyire vagytok megelégedv...

Ti mennyire vagytok megelégedve a DM-es termékekkel? Gondolok itt a babylove pelenka, törlőkendő, fürdető illetve babykajára!

Figyelt kérdés
Van-e rá panasz?Milyen tapasztalatotok van ezekkel a termékekkel kapcsolatban?
2013. febr. 3. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

maximálisan

csak a mini pelust találtam vastagnak, de a midi már tökéletes.

használom a popsitörlőt, meg fürdetőt is, imádom, és az áruk is jó.

2013. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a pelenkájuk drága, úgyis gyűjtöm a pontokat, a 25%-ot mindig arra váltom be, és papmerst használok. Törlőkendő teljesen megfelel, fürdetőt mi csak 1 héten 1x használunk, egyébként tiszta vízben fürdetek, mert a nagylányom ekcémás, így persze nem dm-est. Babakaja jó, bár nekünk az univer volt a sztár, mert mindkettő nagyon keveset evett egyszerre, és az kissebb üveg.
2013. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is meg vagyok elégedve, bár csak pelust, és törlőkendőt használok onnan, de azok szuperek:) A babylove zöld törlőkendő pl, jó nedves, kizárólag növényi alapanyagokból készül!!! Babakajából viszont nekünk az Univer vált be...
2013. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Pelust a 3-as mérettől csak ezt használok, nagyon jó, nekünk bevált. (előtte Liberót használtunk, aztán kaptunk babylove-ot ajándékba és váltottunk, mert ez jobb szerintem). Popsitörlőt a zöldet használom, elég vastag, mérete is jó, megfelelő a nedvessége, szeretem.

Fürdetőről és babakajáról nem tudok nyilatkozni, sima vízben fürdetek, a kaját meg én főzöm neki. Illetve gyümölcsöt vettem pár üveggel most télen, megette, mint bármi mást.

2013. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak a babakájujak szeretem.
2013. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 frászkarikaborsó ***** válasza:
Csak pelenkát használok ezek közül de ahhoz ragaszkodom mert a Pampersnél és a Liberónál is jobban beválik nálunk. Már az 1-es méretben is ezt használtuk, most a 2-es aktuális de már 3-asból is vettem három csomaggal előre :)
2013. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A tápszer, a bébiételek, a popsitörlő is jó, meg az öko pelenka is. A sima pelus nekünk nem vált be, de gondolom ez alkati dolog.


Fürdetőjét néha használjuk (a habfürdőt), bírja a Kicsim. :)

2013. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A törlőkendőt szeretem, pelenkát nem próbáltam, popsikrém nekem nagyon nem vált be,fürdetőt sem próbáltam, baby kaja nagyon jó!!!!

Én szeretem a DM-et! A saját márkás termékei csúcs szupik. 1-2 kivétellel persze. :D

2013. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Maximálisan elégedett vagyok a pelenkájukkal már a 4-esthasználjuk, 84 darabos, gyűjtöm a pontokat és 25%-ot beváltok mindig rá, így nagyon jó áron van, tapasztalatom szerint teljesen odavág mind a pampers, mind a libero márkának!:)
2013. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
1-2es pelenkát használtunk, az jó volt, a 3as már túl vékony, váltottunk rossmannosra. egyébként a dmes drágább is és nem jobb sztem. a popsitörlőjük meg szar sztem
2013. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!