Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok meddig elég az a...

Nálatok meddig elég az a fürdető amit a doki ír ki?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én egyszerre 3-at szoktam íratni, mert így egy nagy tégellyel kapok, most írattam fel a harmadik adagot, 6 hónapos a lányom. Mondjuk én be is szoktam vele kenni:)
2013. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1-másfél hónap,de magamnak is be szoktam kenni vele a száraz részeket hetente egyszer.
2013. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor én nagyon rosszul csinálok valamit,mert egy 100g -os tubus másfél hét alatt elfogy. 3 hónapos a babám és eddig már kb 900g-ot használtunk el. Én is bekenem vele úgy mint magamat tusfürdővel, vagy nem kellene? Csak mert megint mennem kell a dokihoz írattatni és félek ,hogy szólni fog.
2013. jan. 24. 18:08
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 6-ot íratok egyszerre és én is bekenem! Ebben nincs szabályozás mennyit lehet íratni! Annyit használsz amennyit akarsz!
2013. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én is nagyon sokat használok neki. az a baj, ha nem iratod kb dupla áron tudod megvenni. nekem alapból 20dekát szokott írni, az nevetséges :DD most 30at írt, de ez is nagyon kevés egy hónapra. ha spórolni akarsz vele, vizezd fel és melegítsd meg úgy használd, mondjuk én nem csinálom ez macera
2013. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Írass egyszerre vagy 3 adagot, legalább egy hónapig kitart:D Nekem a dokim javasolta, hogy kenjem vele, biztosan a te dokid sem fog érte szólni. Neki csak jó, ha felírja:D
2013. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én egy diónyi adagot feloldok egy bögre forró vízben és azt öntöm a vizéhez. Így is nagyon szép a bőre,persze a kenéses módszer is jó :)
2013. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 1,5 hónapig. Én úgy csinálom, hogy egy diónyit kiveszek pici tálkába vizet engedek rá, beteszem a mikróba 1,5 percre ott feloldódik beleöntöm a kiskádba és rá a vizet. Szerintem így is szép lesz a bőre tőle és nem szeretem,, ha darabokban úszkál a vízben, és rákenni se szoktam a bőrére. De ahogy Te gondolod.
2013. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végül kérdezte,hogy mennyi kell. De ahogy mondta még akkor se olyan drága ha nem írja ki,azt a 200ft-ot kibírom,csak azt hittem sokkal drágább recept nélkül.
2013. jan. 24. 21:51
 10/12 anonim ***** válasza:
csak ha ennyit használtok, az azért nem mindegy h rendes vagy dupla áron veszed (sztem)
2013. jan. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!