Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van a 7 hosommal?

Kendrane kérdése:

Mi van a 7 hosommal?

Figyelt kérdés

Kislanyom 7 hos mult es mar 1 honapja gyönyörüen evett kanallal.Most nehany napja egyre kevesebbet hajlando..csak cicizne..Azt viszont mar esznelkül ejjel-nappal 2 orankent.Pedig az ejszakat is vegig aludta 8 hetes kora ota.

Ha nem kap cicit ugy ordit mint akit ölnek..Mi lehet a baj? Mit tegyek?


2013. febr. 4. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fogai hogy állnak?
2013. febr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is fogacska lehet a háttérben, ilyenkor olyan kis érzékenyek. Nekünk is volt (van) ilyen sok cici korszak, én mindig adtam (adok) neki, ha kérte, pedig már 15 hónapos.

És bár nekem sosem aludta át az éjszakát, fogzáskor (mint pl. most is) legalább 3-4-szer kel éjjel cicizni.

2013. febr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is a fogára tippelnék először, illetve ez gyakran a torkgyulladás, mandulagyulladás előszobája. Ha nem csitul 1-2 napon belül, kérdezz rá az orvosnál.
2013. febr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ne adj neki cicit. Egyszerű hiszti csak. Lehet, hogy szomjas, azért nem eszik rendesen.
2013. febr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekünk fogzáskor volt ilyen!
2013. febr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen..fogzunk.Az also 2 mar 1 honapja kibujt.Most jön a felső 2 v 4 mert annyira be van dagadva..

Azt viszont nem gondoltam h ennyire extrem modon csak a cici kell..főleg h imad mindent megkostolni.

2013. febr. 4. 10:05
 7/13 anonim ***** válasza:

fogacska, néhány napja a hirtelen melegfront, szorongás időszaka elkezdődött...

én ezekre gondolok.

2013. febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mivel a kanál hozzáér a felső ínyéhez, ezért amíg a középen található metszők ki nem nőnek, simán előfordulhat ez.

A cicinél ő szabályozza, no meg a szopizás a hormontermelés miatt fájdalomcsillapító is egyben, ami a kanalazásnál nincs meg.

Semmi okod aggodalomra. Szoptasd amikor csak kéri, emellett persze kínálgasd is. Az éjszakákat is indokolja a fogzás bőven. Ez van. Átmeneti időszak szerencsére.


első

3 gyerekes anyuka

2013. febr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor cicizünk nyugodtan..es remenykedek hogy eleg a tejcsi..es mielöbb kibujnak a bünösök.
2013. febr. 4. 10:23
 10/13 Agica792 ***** válasza:
Nálunk is van így.Az egyém 7,5 hós és eddig gyönyörűen evett volt, hogy egyszerre egy egész üveggel és most meg van, hogy leültetem enni 1-2 kanál és egyik percről a másikra éktelen ordításba kezd és nem csak hiszti, mert úgy potyognak szegénynek a könnyei és neki is csak a cici kell mostanában napközben is.Nekünk is kint van az alsó kettő,de nem látom, hogy a felső ínye annyira meg lenne duzzadva.
2013. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!