Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BCG oltása babámnak nagyon...

BCG oltása babámnak nagyon piros dudor, amiben sárga folt van, benne barna pöttyel. Ez normális lehet?

Figyelt kérdés
9 hetes
2013. febr. 4. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen,normális semmi teendő ha ki is fakad.

5gyermekes

2013. febr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

akár még ki is fakadhat, én lefertőtlenítettem gyógyszertári alkohollal, ennyi

más teendő nincs, teljesen norámlis, hogy így néz ki

2013. febr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat, megnyugodtam!

Akkor lehet alkohollal fertőtleníteni? Nem csípi az neki?

2013. febr. 4. 13:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem bántottam, szépen rendbe jött magától is. Amikor váladékozott azt letörölgettem, és kész. ,

Szólj majd a gyermekorvosnak/védőnőnek, hogy kifakadt a bcg oltás. Ez jó, ha nem lenne ilyen akkor meg kéne ismételni neki.

2013. febr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

második vagyok

nekünk a gyereorovso mondta, hogy fertőtlenítsük le alkohollal, ha kifakadna, de nem kell leragasztani, meg semmi egyéb teendő nincs

2013. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell fertőtleníteni csak ha nagyon súnyán fakad ki. Annak az otásnak ez a dolga.
2013. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta, hogy ilyenkor jobb, ha nem éri víz a fertőzések elkerülése végett. Más teendő nincs.
2013. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekünk is nagyon csúnya, de ez belefér. ha kifakad se baj. nekünk egy nagy lila dudor van
2013. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!