Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan hat hónapos baba,...

Van olyan hat hónapos baba, akinek még nincs foga? És nem ül biztonságosan, hanem eldől?

Figyelt kérdés

Ilyeneket senki nem ír.

Az én kislányomnak még nincs foga, és nem tartja magát biztonságban, és nem mászik. De tejesen életvidám, boldog baba.


2009. szept. 4. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomnak 9 hónaposan jött ki az első foga, most 10 és még mindig csak az egy van.

Mászni ugyan mászott 6 hónaposan, de soha nem volt olyan, h leültettem én és úgy maradt. Dőlt mint egy liszteszsák...:) Már aggódtam, h mi a fene van, hiszen mászik, akkor meg miért nem marad ülve? :) Aztán szépen elkezdett ülni, először térdelésből ült le a két sarka közé, aztán észrevétlen megtanult leülni is.

Egyébként ettől a lóversenytől én is kivagyok kicsit... főleg amikor a babák súlyáról van szó, licitálnak egymásra mint az őrültek.

2009. szept. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális, sőt, az a nem "átlagos", ha már ül, mászik a baba ebben a korban. A fogak is van, hogy csak 8-11 hónaposan kezdenek el kibújni.
2009. szept. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom 11 hónapos elmúlt, és még nincs egy foga sem, 8,5 hónapos kora óta ül egyedül, biztonságosan, viszont 3 hete elindult :)


És Ő is életvidám, boldog baba!! :):):)

2009. szept. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Az én kislányomnak is 9 hónaposan bújt elő az első foga, mi is vártuk 6 hónaposan:) Ma másfél éves és egy tucat van már. 6 hónaposan ült fel először, de dőlt mindenfelé. Ma alig érem utól, leszokott a mászásról is, rohangál mindenfelé huncutságból:)

Aggodalomra nincs okod, örülj, hogy még nem mászik mindenfelé, nem rámol szét mindent és még nem fáj az ínye:)

2009. szept. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kisfiam sem tud még üllni és fogunk sincs:(Több mint 1 hónapja szenvedünk vele.Ugyan ülni szeretne még nem tud épp pár másodpercig tudja megtartani magát.Négykézlábra fel áll hintáztatja a valagát és hátra fele "csúszik" valahogy mert nem nevezném ezt még mászásnak.Kúszik:)6.5 hós lesz jövőhéten:)
2009. szept. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Teljesen megnyugodtam!

Mindenkinek jó babázást :-)

2009. szept. 4. 08:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Lányom 6 hónapos lesz 8-án, nem ül és nincs egy foga sem.

Viszont állandóan állni akar, ha az ölemben van.

Amúgy forog, kúszik, minden kell neki, ami nem játék.

A fiamnak is 9 hónaposan jött ki az első foga.

2009. szept. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én már azt hittem egyedül vagyok. Lassan 6 hónapos lesz a lányom, de se foga nincs, se ülni nem tud, sem kúszni, csak forogni tud hátról hasra és vissza. Megnyugodtam akkor :)
2009. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én babám csak a babakocsiban tud ülni úgy, hogy két kézzel kapaszkodik bele. Nem kúszik, nem mászik csak forog mondjuk azt már 4 hós korától. Foga sincs még. 6,5 hós kislány. Én nem aggódom és adné neked egy jó tanácsot, nem kell mindent elhinni. Ahogy a mondás szól, messziről jött ember azt mond amit akar. :/
2009. szept. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kislányomnak 6 hónapos és 2 napos korában jött ki (2 hete) a foga. Négykézláb felhúzza magát, úgy hintázik, de még nem mászik. Hátrafelé kúszva viszont mindenhova eljut már. Ma éppen olvasni volt kedve. :(
2009. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!