Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig adjam neki az espumizan...

Meddig adjam neki az espumizant? A kisfiam jövöhéten lesz 3,5 hónapos tápszeres baba! Adjak neki még vagy már elhagyhatom? Nem igazán volt hasfájós!

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam nem tápszeres, de mi is használtuk az elején az Espumisan-t. Én nem adtam neki minden étkezésnél, csak akkor, ha szopizás után valóban fájt a hasa. Ezt lehetett látni, húzta fel a két lábát és nyűgös volt, sírt. A hozzátáplálás kezdetén is voltak ilyen gondjaink, akkor újra adtam kaja után, ha rosszul érezte magát. Szerintem, ha elhagyod, észre fogod venni, ha mégis kell még.
2009. szept. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem is leteheted nyugodtan,mert így van ahogy az elöttem lévő írta hogy majd észre veswzed ha fáj!egyébként meg annyira hozzá fogszokni,hogy nem fogod tudni megetetni nélküle,mert fájni fog a hasa!
2009. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!