Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek tetszenek ezek a nevek?

Nektek tetszenek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

Ha fiú lesz,akkor Hocz Hunor Zsolt

Ha lány lesz,akkor Hocz Dorka Dorina


2013. febr. 4. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A fiú variáció tetszik, a lánynál viszont fura a Dorka Dorina párosítás szerintem. De ez csak az én véleményem:)
2013. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nem. A Hunor tucat név és nagyon magyarkodó, a Dorka is tucat a Dorina meg csúnya.
2013. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Magyarkodó? Magyar név. A vezetéknévvel együtt még jól is hangzik. A kislánynál csak az egyiket választanám, mindegyik jó, külön.
2013. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen magyarkodó nem szeretem ezeket a nagy magyar neveket, ellenszenved, ráadásul szerintem nem is hangzik jól a vezetéknévvel.
2013. febr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy az idegen eredetű nevekkel nincs gondjuk a magyar-elleneseknek... :-( Azok nem ellenszenvesek?
2013. febr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De azok sem tetszenek, de a kettő között még sok név van.
2013. febr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Hunor alapból nem tetszik. A Dorka Dorina együtt meg nagyon furán hangzik, szerintem ez így nem szerencsés, vagy Dorka vagy Dorina
2013. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Dorina nagyon tetszik!
2013. febr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 frászkarikaborsó ***** válasza:
Ebből egyedül a Zsolttól nem kapok frászt, a Dorka Dorina szerintem nagyon gáz.. A Dóra szép név, de se a Dorka, se a Dorina nem tetszik, minkettő olyan kislányos-tündérkés, egy felnőtt nőhöz valahogy nem passzol szerintem. De ez csak az én véleményem, ha nektek tetszik akkor adjátok.
2013. febr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dorka Dorina olyan mintha a Kata Katalin neveket adnád, teljesen ugyanaz.
2013. febr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!