Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az alábbiak közül melyik...

Az alábbiak közül melyik nevek tetszenek nektek a legjobban és miért (vagy miért nem)?

Figyelt kérdés

Lili, Janka, Panna, Berta, Vilma, Nóra


Ármin, András, Vilmos, Soma, Félix, Bálint


2011. nov. 11. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Lány

A Berta nekem kutya név a Vilma olyan vén asszonyos. A többi nekem tetszik.


Fiú

Soma Félix szintén kutya jut eszembe. Ármin nekem nem tetszik. Ármin -ármány. Ez jut eszembe.

A többi adnám a gyermekemnek

De ez az Én véleményem!!!

2011. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Berta és a Vilma kivételével tetszenek a nevek. A Bertáról egy takaritónéni jut eszembe a Vilmáról egy öregnéni.


Vilmos, Soma, Félix. Borzalmas nevek. A többi tetszik.

2011. nov. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lánynevek közül talán a Lili,de én egyiket se adnám a lányomnak.

Fiúnevekből egyedül a Bálint tetszik.

2011. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Lili, Janka, Nóra, András tetszenek.

Berta, Soma, Félix, ezeket a neveket kutyáknak szokták adni, legalábbis felénk elég sok kutyát hívnak így.

2011. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lili tetszik nagyon, főleg mert a húgom is az (Lilianna). A Janka és Nóra elmegy még, de a Panna, Berta Vilma nagyon nem szép szerintem, hogy miért nem tudom a hangzásuk nem tetszik, a Berta különösen nem. Egy nagydarab asszony jut eszembe róla.


Fiúkból csak a Vilmos és Félix nem tetszik, szintén a hangzás miatt. Vagy a családunkban egy Félix nevű baba, nagyon édes, de a neve nem a legszebb.

2011. nov. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lili - tengert lehet vele rekeszteni, Janka - Olyan Juliskásan hangzik, nincs benne semmi, Panna - pöttöm Panna, Berta, Vilma - háát. Én a Nórát választanám, nagyon szimpatikus név.

Fiúból a Bálintot választanám (szimpatikus név), a többi nem megnyerő számomra.

2011. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legjobban a Nóra tetszik! (kislányomat is így hívják;)Egyszerű, de "elegáns" név, szerintem.

Szép még a Panna és a Lili is, bár felnőttként-tinédzserként kicsit gyerekesen hangzik.(Húszon évesen nem szívesen lettem volna Panna vagy Lili. - ezek a nevek gyerekeknek állnak jól, szerintem.

A Janka és Vilma nem tetszik. A Vilma öreges.

András, Bálit szerintem szép, bár gyakori név.

Az Ármin és a Félix is tetszik, de ezek szerintem jobban vezetéknév függőek.

Vilmosról, BK-Vili bácsi jut eszembe, a Somáról - bár felkapott név lett - meg egy kutya. ;)

2012. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lány: Vilma kivételével mindegyik tetszik,a Vilma öregasszonyos

Fiú: Ármin,Vilmos,Soma nem az én stílusom

2013. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!