Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sétálnál babakocsis babáddal...

Sétálnál babakocsis babáddal és a kutyáddal pórázon együtt a lakhelyeden?

Figyelt kérdés
Ha ilyet látsz, mit gondolsz ?

2013. febr. 5. 06:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%

Azt hogy egy nagy hüly@!

Barátnőm így tett, erre 2 fiatal fiú rádngedte a nagy kutyájukat barátnőm pici kutyáira!

A kutyák a babakocsi körül kergetőztek, míg a végén felborították a babakocsit, a baba meg kiesett, jól össze törte magát!!!

Nem normális az ilyen szülő, mondtam is Barátnőmnek miért nem viszed csak a gyerereket, vagy csak a kutyákat!

Így se beülni n tudtunk sehová, se bemenni a boltba...

2013. febr. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen sétáltam így. Bár ritkán már 3 kutyánk van és 3 kutyát nem tudok egyszerre vinni ha a kocsit is toltam, így csak akkor mentünk így ha egyet vittem, vagy anyukámék kutyáját vittem. Teljesen jó dolog.
2013. febr. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van.
2013. febr. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, miért ne? Mit gondolok? Kiviszi a gyereket meg a kutyát a levegőre. Mi mást???
2013. febr. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs e téren tapasztalatom, de gondolom, másképp nem lehet megoldani, ha az ember lánya egyedül van velük: hiszen a kutyának is kell sétálnia és a gyerek nem maradhat addig egyedül otthon.
2013. febr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kutyám, de vinném, persze. Mégis mit kéne tennie egy kutyásnak? Napi 3x szögre akasztani a babát, amíg az ebbel sétál (annak szól, aki külön sétáltatná)?

Esetleg a gyereket vidd mei taiban/kendőben, talán úgy kényelmesebb.

2013. febr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Még jó hogy sétálnék. Mivel benti kutya ezért nem tudom megoldani hogy először a kisfiamat levegőztetem aztán majd utána leviszem a kutyát, főleg ha férjem dolgozik. A kényszer nagy úr és a délutáni sétát muszáj kutyástól megoldani.A blökinek sem mondhatom azt hogy sétáltasd már meg magad.

A támadó kutyák ellen van spray.

Ja és magasról teszek arra ki mit szól ehhez. Mutassa meg ő hogy csinálná a helyemben! Ennyi.

2013. febr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyugodt természetű a kutya és szépen sétálna a babakocsi mellett, akkor igen.

Egy ismerősöm úgy oldotta meg, hogy a babát kenguruban vitte és úgy sétáltatta a német juhászukat.

2013. febr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolnék? "Jajj, de jó nekik is!". Én is így sétálok, bár én el is szoktam engedni a kutyust. Közepes termetű, nyugodt eb, sosem megy messze tőlem, talán mert az utcán találtam 1,5 hónapos kora körül. Mikor a nagyobbik gyerekem már járt, teljesen jól eljátszottak a parkban, a gyerek dobálta a botot a kutyusnak, kergetőztek. Én meg örültem, hogy fárasztják egymást. Mindenki jól járt. :) Alig várom a jobb időket, hogy a kisebbik lurkómmal is mehessünk kutyust sétáltatni.
2013. febr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

A lányom már kinőtt abból, hogy cipelni tudjam, kb 14 kiló, én meg 50.

Meg tudnám oldani, hogy külön sétáljak velük, mert kertesben lakunk, de szerintem a kutyának is szüksége van új ingerekre, nagy a mozgásigénye, és gondoltam összekötöm a két dolgot, mert nekem azért annyira nem nagy a mozgásigényem... :D

2013. febr. 5. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!