Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós lányomnak szeretnék...

8 hós lányomnak szeretnék venni Chamomilla Vulgarist fogzásra. De nem tudom mi a különbség a 5ch,9ch, a 15ch és a 30ch között. Mit jelölnek ezek az értékek?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Mennyire vált be? Úgy olvastam, hogy ez arra is, jó, ha felébred este sírva. Kérlek osszátok meg velem a tapasztalataitokat.
2013. febr. 5. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem mi a 15 vagy 30-at vettük,de ha gyógyszertárba veszed ott tudnak segíteni,de eddig mindenhol ahol olvastam ezt a kettőt szokták javasolni,bár nekünk nem használt semmit.
2013. febr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi 30-ast vettünk, de nekünk sem használt semmit. :( Utána érdeklődtem két patikában is és Frezyderm fogínyápolót ajánlották. Utána olvastam a neten, ahol fele annyiért megtaláltam, mint a patikában. Én ajánlani tudom. A fél tubus elég is volt a másik felét el is ajándékoztam.
2013. febr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gungasam ***** válasza:
A homeopátiás szerek a gyereknek nem használnak mert nem hisz bennük. Egy felnőtt azt "tudja", hogy most bevett valamit és használnia kell...elvárja. A gyerek nem. Nekem a kisebbik fiam fogzott úgy hogy az ágy korlát fáját(natur kezeletlen sima fenyő) "legömbölyítette" mire kijöttek a fogak. Na ez homeopátiás volt, kirágta magát..és nem kellett törődni az adagolással meg a beszerzéssel és , hogy használ e vagy csak placebo...(kidobott pénz)
2013. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem semmilyen szer hatékonysága nem azon múlik, hogy hiszünk-e benne vagy sem. Az én példámat hoznám fel. Sosem hittem a homeopátiában, de nekem írhattak fel akármilyen gyógyszert, ha meg voltam fázva, csak nagyon sokára gyógyultam meg. A szoptatás alatt egyszer megfáztam és ugye ilyenkor nem szabad akármit szedni, hát kénytelen voltam homeopátiás szert használni. Az osscillococcinumot használtam, és az előtte a gyógyszerekkel 2-3 hétig tartó gyógyulás helyett 6(!) nap alatt teljesen meggyógyultam, újra mondom úgy, hogy egyáltalán nem hittem benne, sőt humbuknak tartottam az egészet.
2013. febr. 11. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!