Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a Chamomilla...

Mi a különbség a Chamomilla vulgaris 9 ch és 15 ch között?

Figyelt kérdés
Fogzás időszakára ajánlották, de én a patikában a 9 ch-t kaptam és mindenhol a 15 ch-t említik.
2008. szept. 17. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Mielőtt használnád, mindenképpen kérdezz meg egy homeopata orvost! (akár telefonon, vagy itt: [link] )

Azért ne használd hamarabb, mert az eltérő higítás ugyanabból a szerből akár ellenkező hatást is kiválthat! (Erre az Urtica Urens tejserkentő és tejapasztó hatása nagyon jó példa: ennél az 5CH higítás serkent, az ennél nagyobb már apaszt!)

Ha babának adod, különösen fontos, hogy a megfelelő higítású szert add! (Saját vélemény: a 9 CH általában nem jó azoknál a problémáknál, ahol 15Ch-t ajánlanak) MIndenképpen kérdezd meg előbb!

2008. szept. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.A 9 ch az nem jó a fogzásra.
2008. szept. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!