Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti megvennétek ezt a biztonság...

Ti megvennétek ezt a biztonsági gyermekülést? Baby Design Amigo Racing 9-25kg,1 éves baba,10 kg. Véleményezzétek légyszi!

Figyelt kérdés

Fontos volt, hogy dönthető legyen és levehető a huzata. Nem nagy márka, viszont az ára elérhető.

Videót is találtam, bár ez még nem az sps-es, de tipusában ugyan az!

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=dPseHKZGyoI



2013. febr. 5. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz! Bár ha 2 kocsitok van, akkor nem biztos, h a legpraktikusabb! Elég bonyolult és hosszadalmas a bekötés, kikötés... De szerintem rendben van, menjetek be a boltba és kérdezzétek az eladót, mert ő több infóval fog szolgálni.
2013. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg, de ne ringasd magad abba a tudatba, hogy 25 kilósan is bele tudod tenni a gyereket majd, valahol 18-20 kilósan már szűk lesz neki, pláne télen, u.h. még valószinű be kell ruháznod egy támlás ülésbe aminek nincs saját öve, aztán ülésmagasitó.
2013. febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem, szerintem jobb, ha egy ép szerkezetű használt magasabb kategóriásat vesz az ember új huzattal, ugyanannyiért, mint egy kevésbé biztonságos újat. Mondjuk ez az én véleményem: www.autosgyerekules.hu.
2013. febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi Baby Design Bento-t vettünk a kislányunknak. Úgy látom, ez annak a kistestvére ( a Bento-nak megemelhető a fejtámlája). Kb. 6 hónapja használjuk, eddig nem volt gondunk vele.

Én inkább veszek egy középkategóriás újat, mint 1 használt márkásat, aminek nem ismerem az előéletét. De tudom, hogy mindenki másképp gondolja. Babakocsiból is ezt a márkát vettük, nekünk ez az ár/minőség bevált˛.

2013. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!

Használtban is gondolkoztam, csak azzal az a gondom, hogy az eladó nem biztos hogy bevallja, hogy volt-e valami hibája. Garancia természetesen ezekre meg nincs. Szóval zsákbamacska kicsit az aukciós oldalakon való vásárlás.


Az autosgyerekules.hu oldalon is jártam nagyon jó oldal, csak félek, hogy ott is milyen üléseket árulnak, illetve mennyire strappabíró és kényelmes az a vatelines pamuthuzat az eredetihez képest.


Baby Design Bento-t pedig azért nem merem mert ez a súlyhatár intervallum eléggé széles. Értem ezt arra, hogy egy 10 kg-os gyermek és egy akár 30-36 kilós gyermek között óriási különbség van. Még akkor is ha ott a szűkítő benne. (nem utolsó sorban drágább is, most jelenleg nemtudunk még majd plusz egy tizest kiadni)

Ha kíméletesen használjuk, vigyázunk rá talán el is tudjuk majd adni, ha kinövi a kislányunk és akkor az árát akár megpótolva de tudunk venni egy 36-os ülést vagy akár ülésmagasítót.


Köszönöm mindenki válaszát! :)

2013. febr. 5. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!